Dům kde se stal zločin

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
premier

Dům kde se stal zločin

Nový příspěvek od premier » 11 bře 2016 06:36

Dozvíte se při koupi domu jestli se tam například nestala vražda? Řeknou Vám to v realitní kanceláři?
Debie

Nový příspěvek od Debie » 11 bře 2016 06:55

No oni to právě říkají. Nikdo pak tyto domy nebo byty nechce koupit.

DERo

Nový příspěvek od DERo » 10 led 2017 21:24

No myslím si že ne všechny kanceláře to zveřejňují. Pak by se nemovitost stala takřka neprodejnou. I když je pravda že někomu to třeba vadit nemusí.

Uživatelský avatar
Sova
člen
Příspěvků 841
Registrován 13 čer 2016 10:37

Nový příspěvek od Sova » 10 led 2017 22:25

Já jsem bydlela 15 let v bytě kde došlo k utopení majitele ve vaně jeho synem. To si nedělám srandu. Dozvěděla jsem se to po několika letech když už jsem tam bydlela. Můžu říct že se tam žilo úplně normálně jako jinde. Chápu ale že je někdo citlivější a třeba by nemohl usnout nebo by se tam necítil dobře. Přiznám se ale že kdybych to věděla dopředu, asi bych si našla jiný byt. :roll:

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 11 led 2017 07:57

Realitní makléř ti to neřekne. Ti většinou upozorňují jen na výhody, chtějí prodat brzo a draze.
Závady si kupující musí najít sám. Není na škodu poptat se u sousedů. Někdy se najde solidní majitel, který sám upozorní na to, co není jak by mělo být. Ale často tě k němu realitka ani nepustí, musíš jednat jenom s ní.


Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 11 led 2017 09:15

Jedna příhoda ze života. Do vesnice, kde jsem bydlel, přijela panička z Prahy, zastavila s autem u mého domu a protože jsem byl na zahradě, přišla k plotu a vyptávala se, jestli ve vesnici není na prodej nějaké stavení. Nabídl jsem ji na prodej ten můj, z venku se ji líbil, i zahrada, ale prý je pro ni moc velký. Tak jsem ji poslal o tři stavení dále, protože jsem věděl, že je také na prodej, ale než odjela, zeptala se jestli v tom stavení někdo umřel. Já ji povídal, že určitě tam někdo umřel, vždyť ten dům je snad stoletý, ale ona se opravila a zeptala se, jestli v něm někdo nebyl zavražděn. A já si říkám: babo jedna a odpověděl jsem ji, že tam manžel ubil manželku sekerou, což byla blbost. Paničce se málem zježily vlasy, sedla auta a už nikdy jsem ji ve vsi neuviděl.

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 11 led 2017 09:37

Já bych v tom problém neviděla, nevěřím, že duše zabitých straší. :) Sousedů bych se zeptala například jak často vyváží žumpu, jestli je ve studni dost pitné vody, kam až se jezdí na nákupy, k lékaři a podobně. A souseda o dům dál, jestli s těmi vedle kterých chci koupit nemají nějaké potíže. Prohlédla bych sklepy a přízemí, jestli není vlhká zeď a podobně. Ale s touhle paničkou jste jistě o dobrou sousedku nepřišli. :lol:


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek