Vůle pístního kroužku?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
BOB

Vůle pístního kroužku?

Nový příspěvek od BOB » 08 lis 2017 19:19

Dal jsem do mustanga nový pístní kroužek a po chvilce se rozlámal na kousky. Má být po nasazení pístního kroužku do pístu nějaká vůle (mezera, nebo má být úplně spojený?)? Spojený ten oblouk hodně na těsno se rozlámal po nastartování na kousky. :(




Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 08 lis 2017 20:07

Mustanga jsem nikdy nerepasoval, ale tohle je divné...
;)
Jaký máš výbrus? A nemáš hrany kanálků vystouplé?

BOB

Nový příspěvek od BOB » 08 lis 2017 20:24

Výbrus nemám. Přiznám se že tomu nerozumím. Zkusím poprosit bráchu až přijede o víkendu.

Bambus

Nový příspěvek od Bambus » 08 lis 2017 20:38

Byli na kroužku v pořádku zámky? Měnil si oba kroužky najednou? Nemáš velkou vůli válce? Při nasazování je nutné kroužky spojit v zámcích aby později nedošlo k deformaci jak válce, tak i pístu.

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 08 lis 2017 21:03

V první řadě musíš použít "originál" kroužek, ne výbrusový. Pak také v drážce kroužku je nýtek, na kterém musí být zámek kroužku. Je to proto, aby se kroužek neotáčel. Správně nasazený nový kroužek má v zámku vůli asi 0,1mm, pochopitelně po vložení do válce.


BOB

Nový příspěvek od BOB » 08 lis 2017 21:16

satam Pak také v drážce kroužku je nýtek, na kterém musí být zámek kroužku. Je to proto, aby se kroužek neotáčel.
Díky mnohokrát za radu kouknu na to. Asi jsem ho dával špatně. Super :-y

Bambus

Nový příspěvek od Bambus » 09 lis 2017 07:24

satam V první řadě musíš použít "originál" kroužek, ne výbrusový. Pak také v drážce kroužku je nýtek, na kterém musí být zámek kroužku. Je to proto, aby se kroužek neotáčel. Správně nasazený nový kroužek má v zámku vůli asi 0,1mm, pochopitelně po vložení do válce.
Co tu píšeš za kravinu?Jaký nýtek v kroužku?Výlisek je v drážce pístu ty chytráku. I-:(

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 09 lis 2017 08:08

Bambus Co tu píšeš za kravinu?Jaký nýtek v kroužku?Výlisek je v drážce pístu ty chytráku. I-:(
Vychladni, blonďáku, napřed se nauč číst a pak se mi laskavě omluv. Zřejmě sis tím bušením hlavou do zdi přivodil otřes mozku /:/)

Bambus

Nový příspěvek od Bambus » 09 lis 2017 08:18

satam Vychladni, blonďáku, napřed se nauč číst a pak se mi laskavě omluv. Zřejmě sis tím bušením hlavou do zdi přivodil otřes mozku /:/)
Já číst umím, ale ty neumíš psát, chytrolíne. To bušení je tvou hlavou aby ses vzpamatoval z chlastu. -:u

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 09 lis 2017 08:52

Bambus Já číst umím, ale ty neumíš psát, chytrolíne. To bušení je tvou hlavou aby ses vzpamatoval z chlastu. -:u
Diskuze s debilem je pod mou úroveň. Sbohem.

Bambus

Nový příspěvek od Bambus » 09 lis 2017 09:15

satam Diskuze s debilem je pod mou úroveň. Sbohem.
Ty nechceš pochopit, že jsi napsal blbost? Cituji: Pak také v drážce kroužku je nýtek, na kterém musí být zámek kroužku. Je to proto, aby se kroužek neotáčel. Konec citace. Vysvětli Bobovi jak to myslíš.
Pro tvoje info: http://hellracers.wbs.cz/Jawa_555_racing_1/DSC01818.JPG všimni si výstupek na horní drážce pístu.Proč tam je? Aby se kroužek na pístu neotáčel.
A omluvu očekávám od tebe. Pokud se neozveš, prohlásím tě za sraba!

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 09 lis 2017 09:19

Bambus Ty nechceš pochopit, že jsi napsal blbost? Cituji: Pak také v drážce kroužku je nýtek, na kterém musí být zámek kroužku. Je to proto, aby se kroužek neotáčel. Konec citace. Vysvětli Bobovi jak to myslíš.
Pro tvoje info: http://hellracers.wbs.cz/Jawa_555_racing_1/DSC01818.JPG všimni si výstupek na horní drážce pístu.Proč tam je? Aby se kroužek na pístu neotáčel.
A omluvu očekávám od tebe. Pokud se neozveš, prohlásím tě za sraba!
Fakt jsi d.e.b.i.l. BOB to pochopil, ty ne /:/)
Prohlašovat mě můžeš, za co chceš. Přece jen polointeligentům je dovoleno více, než chytrým lidem.
A to je definitivní konec.

dabač
člen
Příspěvků 2273
Registrován 06 črc 2016 14:10

Nový příspěvek od dabač » 09 lis 2017 09:44

Bambus vůl jseš ty.V ddrážce pístu u dvoutaktu není žádný výlisek ale nalisován čep zámku.Je z mosazi.A je lhostejno jestli se to pojmenuje nýtek.tak nedělej ramena.

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 09 lis 2017 09:46

Petře, děkuji :/-p

Bambus

Nový příspěvek od Bambus » 09 lis 2017 10:12

dabač Bambus vůl jseš ty.V ddrážce pístu u dvoutaktu není žádný výlisek ale nalisován čep zámku.Je z mosazi.A je lhostejno jestli se to pojmenuje nýtek.tak nedělej ramena.
Děkuji, že jste mne označil za bratra Satana, ale nejedná se mi o nýtek, ale o drážku a opět cituji bratra: v drážce kroužku je nýtek a já se ptám, ukažte mi, oba, na pístním kroužku nýtek http://www.motoveterandily.cz/shopy/mot ... 029851.jpg
Kdyby milovaný bratr místo "v drážce kroužku je nýtek" napsal "v drážce pístu je nýtek", mlčel bych, ale protože bratr nereagoval na mé upozornění, vznikl tento spor a jak pozoruji, tak i s vámi, pane Dabač.

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 09 lis 2017 10:15

Ty seš fakt dutej Bambus. Odkdy má kroužek drážku :-:u
Drážka kroužku je asi v pístu, že Bambus /:/)

Bambus

Nový příspěvek od Bambus » 09 lis 2017 10:41

satam Ty seš fakt dutej Bambus. Odkdy má kroužek drážku :-:u
Drážka kroužku je asi v pístu, že Bambus /:/)
Překrucuješ se a vytrháváš věci z kontextu. Opakuji tvá slova: Pak také v drážce kroužku je nýtek, na kterém musí být zámek kroužku. Pokud si nepochopil své slova, tak ti to polopaticky vysvětlím. Napsal si: v drážce kroužku je nýtek, ale měl si napsat: v drážce pístu je nýtek.
Jistě, budeš se nesmyslně bránit, i když víš, že píšeš ptákoviny, ale nechám tě, protože s inteligenty, kteří rozumějí pouze exkrementům, se nedá vážně diskutovat. Takže mé hodnocení za tvoji odpověď je :-n /:/)

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 09 lis 2017 10:55

Bambusi, tvoje blbost je nepřekonatelná, nevyčerpatelná a unavuje mě. Takže definitivně: SBOHEM :lol: :lol: :lol:

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 11 lis 2017 04:54

I já se připojím k vášnivé diskuzi a popíši jak to vidím já. Představuji si píst, ve kterém jsou dvě/tři drážky a v každé drážce pístu je mosazný nýtek, kterým se zajišťuje pístní kroužek proti otáčení se na pístu. Kolega Satam ale napsal něco, čemu nerozumím. Cituji jeho slova: Pak také v drážce kroužku je nýtek, na kterém musí být zámek kroužku. Konec citace. Chtěl bych tě xpoprosit, co tím Satame myslíš? Já v citované větě nevidím zmínku o pístu. Děkuji
x Kdybych tě požádal, mohl bys mě poslat...

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 11 lis 2017 05:11

:!:
dabač Bambus vůl jseš ty.V ddrážce pístu u dvoutaktu není žádný výlisek ale nalisován čep zámku.Je z mosazi.A je lhostejno jestli se to pojmenuje nýtek.tak nedělej ramena.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 11 lis 2017 05:36

satam Bambusi, tvoje blbost je nepřekonatelná, nevyčerpatelná a unavuje mě. Takže definitivně: SBOHEM :lol: :lol: :lol:
:?:

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 11 lis 2017 05:37

mowla Mustanga jsem nikdy nerepasoval, ale tohle je divné...
;)
Jaký máš výbrus? A nemáš hrany kanálků vystouplé?
;)

Bambus

Nový příspěvek od Bambus » 12 lis 2017 16:05

Nedalo mi to a nakouknul jsem do otázky jestli Bob něco nedopsal což je škoda, ale uvítal jsem příspěvek mudrlanta. To je přesně to, co jsem myslel, ale neuměl to podat jako on. Nechápu ale, proč se zúčasnění k tomu nevyjádřili? Asi ješitnost jim v tom zabránila. Mudrlante, děkuji.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 12 lis 2017 17:52

Jo hochu, ono se o mne říká (tady), že musím mít vždy poslední slovo. :lol:, ale není to až tak pravda. Pokud někomu napíši že se mýlí, dostávám ještě horší nadávky než ve tvém případě, ale já jsem proti nim imunní. Ale nebudu to rozvádět.
Co se týká tvé hádky se Satamem, ke kterému se přidal (s nadávkou) i dabač. Pokud sis všiml, označil jsem protagonisty aby věděli, že se tady něco změnilo. Určitě se přišli podívat, ale žádný z nich nereagoval.
Rada pro příště: Pokud se někdy rozhodneš registrovat na stránky, nehádej se, i když máš pravdu. Já to ovšem nedokáži.


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Co znamená R v kroužku?
       od ®egina » 31 srp 2017 11:33 »
    1 Příspěvků
    823 Zobrazení
    Poslední příspěvek od satam
    31 srp 2017 11:42