Je rozdíl v chuti v cigaretách?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Zoro

Je rozdíl v chuti v cigaretách?

Nový příspěvek od Zoro » 22 úno 2018 15:11

Dost kuřáků tvrdí, že je jiná chuť v měkkém a jiná tvrdém balení stejné značky. Já to nerozeznám.




Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 22 úno 2018 15:19

Rozdílná chuť tam je. Pamětníci si jistě vzpomenou na měkké a tvrdé Sparty. Rozdíl byl markantní.

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 22 úno 2018 16:13

Mudr.Lant Rozdílná chuť tam je. Pamětníci si jistě vzpomenou na měkké a tvrdé Sparty. Rozdíl byl markantní.
Jako dlouho polepšený kuřák si ještě něco pamatuji. Takže jako kuřák Spart před 30 lety vím, že hlavní rozdíl mezi měkkými a tvrdými Spartami byl v pohodlném balení tvrdých. Chutí se prakticky nelišily, a to i proto, že byly vyráběny na jedné lince. Ovšem dobře jsem si naběhl na Slovensku, kde tenkrát vyráběli Sparty, které se obalem od českých skoro nelišily, ve vlastní fabrice, a kouřit se to nedalo!
Mezi jednotlivými značkami je určitě velký rozdíl v chuti. Něco chutná jako zapařené seno, něco se dá při troše dobré vůle kouřit. Ovšem mně dneska už cigarety nechutnají a bez ohledu na rozdíly v chuti mi všechny smrdí :lol: :lol: :lol:

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 24 úno 2018 07:32

satam Jako dlouho polepšený kuřák si ještě něco pamatuji. Takže jako kuřák Spart před 30 lety vím, že hlavní rozdíl mezi měkkými a tvrdými Spartami byl v pohodlném balení tvrdých. Chutí se prakticky nelišily, a to i proto, že byly vyráběny na jedné lince. Ovšem dobře jsem si naběhl na Slovensku, kde tenkrát vyráběli Sparty, které se obalem od českých skoro nelišily, ve vlastní fabrice, a kouřit se to nedalo!
Mezi jednotlivými značkami je určitě velký rozdíl v chuti. Něco chutná jako zapařené seno, něco se dá při troše dobré vůle kouřit. Ovšem mně dneska už cigarety nechutnají a bez ohledu na rozdíly v chuti mi všechny smrdí :lol: :lol: :lol:
To je od tebe pěkné, že mi to sděluješ, ale já nejsem ten, kdo se na rozdílnou chuť ptal. :-:u

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 24 úno 2018 11:41

Mudr.Lant To je od tebe pěkné, že mi to sděluješ, ale já nejsem ten, kdo se na rozdílnou chuť ptal. :-:u
Taky to nesděluji tobě. Sice jsem zcela logicky mimo jiné reagoval na tvůj příspěvek, ale všimni si, že s tebou nijak nepolemizuji, pouze tady uvádím svůj názor, určený tazateli. Takže jsi mimo mísu.
Myslím, že by tady všem spíše prospělo, kdybys uvedl něco na podporu své odpovědi namísto nesmyslného babrání se v tom, kdo na co reaguje a komu je která odpověď určena.


Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 24 úno 2018 11:53

satam Taky to nesděluji tobě. Sice jsem zcela logicky mimo jiné reagoval na tvůj příspěvek, ale všimni si, že s tebou nijak nepolemizuji, pouze tady uvádím svůj názor, určený tazateli. Takže jsi mimo mísu.
Myslím, že by tady všem spíše prospělo, kdybys uvedl něco na podporu své odpovědi namísto nesmyslného babrání se v tom, kdo na co reaguje a komu je která odpověď určena.
Mudr.Lant napsal/a:
Rozdílná chuť tam je. Pamětníci si jistě vzpomenou na měkké a tvrdé Sparty. Rozdíl byl markantní. Prostřednictvím této odpovědi jsi reagoval na otázku?
Ty logiko. Opět tvůj uhýbací manévr.

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 24 úno 2018 12:23

Doktore, koukám, že "uhýbací manévr" je tvůj oblíbený výraz. Jestli to nebude tím, že ten manévr zhusta používáš.


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Jak zbavit někoho závislosti na cigaretách?
       od Klárka » 05 dub 2016 18:50 »
    3 Příspěvků
    1023 Zobrazení
    Poslední příspěvek od pepina
    17 říj 2016 21:30
  •    Jak zlepšit dýchání po cigaretách?
       od Karel M. » 17 srp 2016 20:46 »
    4 Příspěvků
    1503 Zobrazení
    Poslední příspěvek od dabač
    20 srp 2016 15:37
  •    Ještě se vyrábí koření Harmonie chuti?
       od Petra Sladká » 17 úno 2018 17:43 »
    1 Příspěvků
    504 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ann
    17 úno 2018 18:34
  •    Strefíte se vždy do chuti stejného jídla?
       od Mudr.Lant » 16 srp 2018 17:32 »
    6 Příspěvků
    901 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Mudr.Lant
    17 srp 2018 08:47
  •    Poznáte podle chuti pivo ze skla, plechu a plastu?
       od Jana Soukupová » 04 zář 2018 09:12 »
    4 Příspěvků
    804 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Mudr.Lant
    04 zář 2018 09:44