UPOZORNĚNÍ!??

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

UPOZORNĚNÍ!??

Nový příspěvek od mowla » 14 čer 2018 20:08

:lol: :lol: :lol:
Milý moderátore - ani políbit mou zadní část těla ti nedoporučím...
:lol: :lol: :lol:




Modérateur

Nový příspěvek od Modérateur » 14 čer 2018 20:10

mowla :lol: :lol: :lol:
Milý moderátore - ani políbit mou zadní část těla ti nedoporučím...
:lol: :lol: :lol:
Tak nějak se ozývají husy!

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 14 čer 2018 20:12

Ty vole, co blbneš. Jseš nějaký urážlivý!

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 14 čer 2018 20:13

Mudr.Lant Ty vole, co blbneš. Jseš nějaký urážlivý!
Odcházím...
Máš zprávu...
;)
Pěkný večer...
;)

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 14 čer 2018 20:15

mowla Odcházím...
Máš zprávu...
;)
Pěkný večer...
;)
Ty taky máš zprávu!


Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 14 čer 2018 20:39

Nechci se vtírat moderátorovi, ale můj názor je takový, že se tady konečně bude něco dít, že se přestane sprostě vyjadřovat, urážet, pomlouvat a další věci, které tu byly nešvarem. Registrovaní odcházeli, málo se registrují noví, anonymní tazatelé se nevrací...prostě tato poradna šla do kopru. A věřím, že když to bude někdo usměrňovat, poradna bude opět poradnou. Přemlouvat tě nebudu, máš svůj rozum.

Modérateur

Nový příspěvek od Modérateur » 14 čer 2018 20:41

Mudr.Lant Nechci se vtírat moderátorovi, ale můj názor je takový, že se tady konečně bude něco dít, že se přestane sprostě vyjadřovat, urážet, pomlouvat a další věci, které tu byly nešvarem. Registrovaní odcházeli, málo se registrují noví, anonymní tazatelé se nevrací...prostě tato poradna šla do kopru. A věřím, že když to bude někdo usměrňovat, poradna bude opět poradnou. Přemlouvat tě nebudu, máš svůj rozum.
Děkuji za tvůj názor. To je přesně to, co poradně chybí a to jsou tazatelé a hlavně dobří rádcové.

dabač
člen
Příspěvků 2273
Registrován 06 črc 2016 14:10

Nový příspěvek od dabač » 15 čer 2018 08:25

No už jsem z toho dění taky otrávený.Nevím kdo je ten moderátor a co je v jeho kompetenci.Ale odchodem Movly a Satama to bude stát za velký prd.Pokud někdo chce jim tady nasazovat psí hlavu,tak se ptám za co?

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 15 čer 2018 09:27

No Mowla včera trochu vypěnil a já doufám, že se vrátí až vychladne. Satamova odchodu nelituji, vnášel sem jen nepokoj a spory. A hlavně, některé jeho odpovědi urážely tazatele, vlastně jich hodně odradil. Jsem ráda, že tady konečně máme moderátora který zavede pořádek a je mi jedno, že se nepředstavil a nevíme kdo to je.

Uživatelský avatar
Jitule
člen
Příspěvků 1592
Registrován 20 bře 2016 07:27

Nový příspěvek od Jitule » 15 čer 2018 09:53

Ann No Mowla včera trochu vypěnil a já doufám, že se vrátí až vychladne. Satamova odchodu nelituji, vnášel sem jen nepokoj a spory. A hlavně, některé jeho odpovědi urážely tazatele, vlastně jich hodně odradil. Jsem ráda, že tady konečně máme moderátora který zavede pořádek a je mi jedno, že se nepředstavil a nevíme kdo to je.
Moudrá slova rozumné ženy, souhlasím s každým slovem.

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 15 čer 2018 15:30

Ann No Mowla včera trochu vypěnil a já doufám, že se vrátí až vychladne. Satamova odchodu nelituji, vnášel sem jen nepokoj a spory. A hlavně, některé jeho odpovědi urážely tazatele, vlastně jich hodně odradil. Jsem ráda, že tady konečně máme moderátora který zavede pořádek a je mi jedno, že se nepředstavil a nevíme kdo to je.
Ann...
Pokud se Moderátor neomluví a pokud poněkud neupraví své chování, nevrátím se...
A) 12.6.2018 nechá poradnu zaplavit spoustou z větší části naprosto nesmyslných otázek - nekoriguje...
B) Poté Satamovu (a i ty, myslím, víš, že to není můj 'kamarád' - nebráním jeho, ale jeho odpověď) logickou odpověď (člověka s paranoiou odkázal na pomoc psychitra) odsoudí jako ponižující a otázku zablokuje...
___
Už delší dobu mne tady dožírá nepřítomnost nějakého 'moderátora' - nadbytečné a naprosto hloupé otázky mne iritují.
Ano, iritují mne i hloupé hádky a dohadování...
Zatím jsem si (vyjma dohadování) nevšiml hloupých či dokonce odpudlivých odpovědí relativně stálých rádců...
Iritují mne i cílené reklamní odkazy ("cihličky", nějaký "robot"...) - a to nechává Admina i Moderátora chladnými...
Podle mne správná odpověď nastartuje jakousi cenzuru...
I-:(
___
Ano - včera jsem "trochu vypěnil" - a po vychladnutí jsem si uvědomil, že tady opravdu být nemusím...
;)
___
Mírně se omlouvám za poněkud delší příspěvek (kdo to dočetl, má můj obdiv) - to je na vysvětlenou.
Nejsem uražen, jsem znechucen.
___
Ann ( a ostatní - omlouvám, se nebudu vyjmenovávat) - přeju hodně radosti a veselí...
;)

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 15 čer 2018 15:47

Mowlo, promiň, ale s názorem moderátora … že poslat člověka který se bojí sám v noci na chatě k psychiatrovi je urážlivé …. souhlasím. Každý kdo se bojí je blázen? Tazatel chtěl jen radu jak se ochránit. Já spát sama někde v lese na chatě, dám si pod hlavu sekyrku.
Škoda že odcházíš, ještě to zvaž. Každý někdy ujede a třeba napíše hloupost a na to je tady moderátor, aby to ohlídal. Já budu jen ráda když nějaký ten můj úlet vymaže.
Jestli čekáš omluvu, sděl nám prosím za co, já to nějak nepochopila. :?

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 15 čer 2018 16:01

Ann Mowlo...že poslat člověka který se bojí sám v noci na chatě k psychiatrovi je urážlivé …. souhlasím.
Nesouhlasím...
Psychická nemoc je nemoc jako každá jiná - je urážlivé poslat kardiaka ke kardiologovi?
Je urážlivé poslat poraněného k chirurgovi?
Podle mne ne... A taky není urážlivé, podle mne, poslat psychicky nemocného k psychiatrovi...
To, že část společnosti vnímá pacienty psychiatrů jako snad 'méněcenné' neznamená, že si tito lidé nezaslouží odbornou pomoc. A že skutečně méněcenní jsou...
___
"Jak se ochránit" - pokud si dokážeš pomoci sama - třeba tou sekyrkou pod hlavou, je to OK - pokud si pomoci nedokážeš?? - nikdo z nás a odsud ti nepomůže...
Jó - kdybys napsala, že chceš přenocovat na chatě a sama se bojíš - ať tě někdo z nás přijde pohlídat, přihlásím se... Klidně u tvé chaty (ty se sekyrkou a za zamčenými dveřmi) probdím noc či dvě...
Ale - pomohlo by ti to?
Pokud ano - fajn...
Pokud ne, jde o problém, který neumím (vy)řešit...
___
Ad omluva - Moderátor by se měl omluvit Satamovi za - podle mne - bezdůvodné osočení.
A celé Poradně za nevhodný zásah do jejího fungování...
Moudrý moderátor by to udělal...
;)

Modérateur

Nový příspěvek od Modérateur » 15 čer 2018 16:04

Mowlo, Ty po mne požaduješ omluvu, když nejsi uražen, ale pouze znechucen. Nevím, jak by omluva vypadala. Pokud sis nevšiml, tak otázky byly vloženy nějakým člověkem/lidmi, ale já se ujal funkce moderátora nikoliv moderátorky, teprve den později a nějak jsem nemohl korigovat nějaké cihličky či robot. Můžeš mi dát odkaz na takové dotazy? Satam přes moc odpověděl na všechny dotazy, které byly, jak říkáte oba, stupidní, blbé atd. Když se ptal uživatel na to: Vykrádají se chaty v této době?, tak mu odpověděli dabač s mudr.lantem, co by měl udělat, ale satam jej poslal k psychiatrovi nebo psychologovi. Já to považoval a stále považuji za urážku tazatele a jak vidíš, jsou tu názory, které se mnou souhlasí. Tak co vlastně chceš?
Moderátor.

Gogo

Nový příspěvek od Gogo » 15 čer 2018 16:11

Odpověď s odkazem na psychiatra nebo psychologa opravdu ponižující byla pro člověka který s tím má problém ale není blázen. Jinak by byly čekárny psychologů a psychiatrů plné lidí co se bojí stejně jako já v noci samotní na chatě. Proto jsem už neodpovídal a urazil jsem se. Jsem to opravdu já který se na to ptal, můžete požádat administrátora o kontrolu IP adresy že nekecam.

PS: několik mých sousedů pokud zůstane přes noc na chatě bez druhé osoby tak to má stejný, mám je všechny odeslat na psychiatrii? Jedná se o staré lidi nebo maminky na mateřské.

Díky za odpověď

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 15 čer 2018 16:11

mowla Nesouhlasím...
Psychická nemoc je nemoc jako každá jiná - je urážlivé poslat kardiaka ke kardiologovi?
Je urážlivé poslat poraněného k chirurgovi?
Podle mne ne... A taky není urážlivé, podle mne, poslat psychicky nemocného k psychiatrovi...
To, že část společnosti vnímá pacienty psychiatrů jako snad 'méněcenné' neznamená, že si tito lidé nezaslouží odbornou pomoc. A že skutečně méněcenní jsou...

Vidím, že si nerozumíme. Bát se někde v noci sám když vím že do chat lezou zloději, to není psychická nemoc, která by se dala vyléčit.
K mazání a uzavírání otázek máš v pravidlech bod 11. Je tam, že administrátor může. A když pověřil moderátora, aby to dělal za něho, je to v pořádku. Tak to vidím já. Tato poradna není naše, abychom si tady mohli dělat co se nám zachce.

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 15 čer 2018 16:14

Moderátor Mowlo, Ty po mne požaduješ omluvu, když nejsi uražen, ale pouze znechucen. Nevím, jak by omluva vypadala. Pokud sis nevšiml, tak otázky byly vloženy nějakým člověkem/lidmi, ale já se ujal funkce moderátora nikoliv moderátorky, teprve den později a nějak jsem nemohl korigovat nějaké cihličky či robot. Můžeš mi dát odkaz na takové dotazy? Satam přes moc odpověděl na všechny dotazy, které byly, jak říkáte oba, stupidní, blbé atd. Když se ptal uživatel na to: Vykrádají se chaty v této době?, tak mu odpověděli dabač s mudr.lantem, co by měl udělat, ale satam jej poslal k psychiatrovi nebo psychologovi. Já to považoval a stále považuji za urážku tazatele a jak vidíš, jsou tu názory, které se mnou souhlasí. Tak co vlastně chceš?
Moderátor.
Sorry - zřejmě jsi nečetl (jen odmazával), co jsem ti psal (nečteš pořádně ani to, co píšu Ann) - nejsi pro mne partnerem do diskuse...
Diskuse spočívá v tom, že vyslechnu 'protihráče', promyslím jeho argumenty a zkonfrontuju je se svým dosavadním názorem. Pak - možná, svůj dosavadní názor zkoriguju...
A až pak odpovím...

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 15 čer 2018 16:21

Mowlo, nečekej omluvu a vrať se. Budeš nám tady chybět. To nedorozumění se jistě vysvětlí. ;)

Modérateur

Nový příspěvek od Modérateur » 15 čer 2018 16:21

mowla Sorry - zřejmě jsi nečetl (jen odmazával), co jsem ti psal (nečteš pořádně ani to, co píšu Ann) - nejsi pro mne partnerem do diskuse...
Diskuse spočívá v tom, že vyslechnu 'protihráče', promyslím jeho argumenty a zkonfrontuju je se svým dosavadním názorem. Pak - možná, svůj dosavadní názor zkoriguju...
A až pak odpovím...
Ano, máš pravdu. S moderátorem se nediskutuje! Přečti si vložený příspěvek od Gogo, a (ne)pochopíš, že jsem se tazatele zastal právem. Více nemíním na toto téma diskutovat.

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 15 čer 2018 16:23

Gogo Odpověď s odkazem na psychiatra nebo psychologa opravdu ponižující byla pro člověka který s tím má problém ale není blázen. Jinak by byly čekárny psychologů a psychiatrů plné lidí co se bojí stejně jako já v noci samotní na chatě. Proto jsem už neodpovídal a urazil jsem se. Jsem to opravdu já který se na to ptal, můžete požádat administrátora o kontrolu IP adresy že nekecam.

PS: několik mých sousedů pokud zůstane přes noc na chatě bez druhé osoby tak to má stejný, mám je všechny odeslat na psychiatrii? Jedná se o staré lidi nebo maminky na mateřské.

Díky za odpověď
Gogo - promiň...
Ale nikdo z nás tvé obavy nedokáže zmírnit...
Chceš poradit, aby sis pořídil zbraň??? - naprostý nesmysl, zbraň - jakákoli, nezbaví člověka obav...
Chceš poradit, abys na té chatě nespal??? - myslím, že tě k tomu nikdo nenutí...
Chceš, abych tě přišel hlídat??? - dej mi adresu - ale - co když jsem tím agresorem já???
___
Pokud tvůj strach z jakéhokoli důvodu spočívá na reálném základě (třeba někomu dlužíš nebo je daná oblast plná vrahů, zlodějů a feťáků):
- nejezdi tam
- pořiď si ochranku
Ale jestliže tvůj strach je nějakou fóbií - věř tomu, že nikdo jiný ti nepomůže tak účinně, jako psychiatr...

Modérateur

Nový příspěvek od Modérateur » 15 čer 2018 16:23

Gogo Odpověď s odkazem na psychiatra nebo psychologa opravdu ponižující byla pro člověka který s tím má problém ale není blázen. Jinak by byly čekárny psychologů a psychiatrů plné lidí co se bojí stejně jako já v noci samotní na chatě. Proto jsem už neodpovídal a urazil jsem se. Jsem to opravdu já který se na to ptal, můžete požádat administrátora o kontrolu IP adresy že nekecam.

PS: několik mých sousedů pokud zůstane přes noc na chatě bez druhé osoby tak to má stejný, mám je všechny odeslat na psychiatrii? Jedná se o staré lidi nebo maminky na mateřské.

Díky za odpověď
Děkuji za vysvětlující příspěvek a chci věřit, že na tuto poradnu nezanevřeš. :-y :-pa

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 15 čer 2018 16:24

Ann Mowlo, nečekej omluvu a vrať se. Budeš nám tady chybět. To nedorozumění se jistě vysvětlí. ;)
Ann...
Omlouvám se já - ne...
;)
Jak to říkal Svěrák ve Vratných lahvích - "já už bych tady nebyl rád"...

Modérateur

Nový příspěvek od Modérateur » 15 čer 2018 16:25

mowla Gogo - promiň...
Ale nikdo z nás tvé obavy nedokáže zmírnit...
Chceš poradit, aby sis pořídil zbraň??? - naprostý nesmysl, zbraň - jakákoli, nezbaví člověka obav...
Chceš poradit, abys na té chatě nespal??? - myslím, že tě k tomu nikdo nenutí...
Chceš, abych tě přišel hlídat??? - dej mi adresu - ale - co když jsem tím agresorem já???
___
Pokud tvůj strach z jakéhokoli důvodu spočívá na reálném základě (třeba někomu dlužíš nebo je daná oblast plná vrahů, zlodějů a feťáků):
- nejezdi tam
- pořiď si ochranku
Ale jestliže tvůj strach je nějakou fóbií - věř tomu, že nikdo jiný ti nepomůže tak účinně, jako psychiatr...
Žádám tě o ukončení této diskuze, kde se vše vyjasnilo! Děkuji


Zamčeno
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Upozornění na nezapnuté pásy jak vypnout
       od Pepa K. » 08 dub 2016 08:35 »
    2 Příspěvků
    1085 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Jitule
    09 dub 2016 08:48
  •    Upozornění nový e-maily na mobil
       od Plánek Vladimír » 05 kvě 2016 17:33 »
    3 Příspěvků
    50727 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ralf
    05 kvě 2016 19:13
  •    Přesměrování upozornění na můj mobil?
       od Lukáš 1971 » 09 říj 2017 09:19 »
    3 Příspěvků
    930 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Mudr.Lant
    09 říj 2017 09:50
  •    Je praktické zvukové upozornění na troubě?
       od Simona » 09 říj 2017 12:17 »
    3 Příspěvků
    869 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Slávek
    09 říj 2017 12:21
  •    Upozornění na nový email na počítači?
       od Remek » 19 pro 2017 09:24 »
    5 Příspěvků
    1744 Zobrazení
    Poslední příspěvek od mowla
    19 pro 2017 16:59