Doplnění otázky.

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Uživatelský avatar
Jitule
člen
Příspěvků 1592
Registrován 20 bře 2016 07:27

Doplnění otázky.

Nový příspěvek od Jitule » 15 čer 2018 16:51

Chtěla jsem ještě k tomu něco napsat ale otázka už je uzamčená. Jelikož jsem se k tomu nevyjádřila, tak bych chtěla napsat také svůj názor.

To že je zde nový moderátor vítám. Občas byla poradna jak utržená ze řetězu :-). Pokud to bude někdo korigovat tak jedině dobře.

Mowlo, Mudr.lante, Ann, Satame a nevím ještě kdo sem chodí. Dlouho jsem tu nebyla. To se opravdu člověk dokáže urazit kvůli tomu že moderátor smaže nebo upraví jednu odpověď? Jak to děláte na ostatních fórech když vám někdo opraví nebo smaže odpověď? Řeknete si, to už tam nikdy nepřijdu? Vždyť je to k smíchu.

Uvědomte si kolika lidem jste zde na poradně pomohli. Vím že teď mluvím všeobecně. Asi jsem nečetla všechny odpovědi.

Myslíte, že když moderátor teď napíše že tato moje otázka sem nepatří, že se naštvu a už sem nikdy nepřijdu? To snad nemyslíte vážně.

Připadá mi to trochu jako Kocourkov. Moderátor upraví jednu odpověď a rádcové se naštvou a už sem přestanu chodit. Vždyť je to směšné.

Přiznám se že Satama moc nemusím, ale také radí dobře. Já si ho nevšímám, on si nevšímá mě a je to. Odpovědi má dobré, je vidět že je zkušený a já to respektuji. Také se urazil kvůli té odpovědi s psychologem? Nechápu to.

Být na místě moderátora tak sem příspěvek o psychologu odstranila a napsala bych poznámku,, tento příspěvek sem nepatřil.

Každý ať si to přebere po svém co jsem napsala. Připadá mi to jako na dětském pískovišti že se někdo urazí kvůli tomu, že mu jiné dítě vzalo lopatku.

Když na ostatních poradnách smažou denně desítky příspěvků, tak už tam desítky lidí nepřijdou že se urazí? Je to opravdu k smíchu.

To že zde nějaký robot vložil 80 nebo kolik otázek Mě nevadí. To poradně pomůže. Budou chodit lidé z vyhledávače. Já jsem byla z prvních zakladatelů poradny. Tenkrát jsem nějaký robot vložil asi 400 odkazů na nějaké léky během deseti minut. To si myslím že bylo mnohem horší a poradně to nepomohlo.

Neřešte voloviny a pomáhejte lidem. To jsem chtěla napsat.

Jestli moderátor nebo administrátor tuto moji otázku zamkne myslíte že sem přestanu chodit? Že se naštvu? Ne Já opravdu blbosti neřeším. Dokud mě jeden z nich nenapíšeš že tu nemám co dělat, tak budu pomáhat ostatním. Až dostanu takovou zprávu z vedení že sem nepatřím, tak to budu respektovat a odejdu.

Nechovejte se jak děti ale jak dospělí lidé. Možná to píšu moc všeobecně než konkrétní osobě ale opravdu jsem nečetla všechny příspěvky.

Pokud to někdo dočetl až sem, tak mu Děkuji za pozornost :-).
Naposledy upravil(a) Anonymous dne 15 čer 2018 17:00, celkem upraveno 1 x.
Důvod Neměl smysl




Uživatelský avatar
Jitule
člen
Příspěvků 1592
Registrován 20 bře 2016 07:27

Nový příspěvek od Jitule » 15 čer 2018 16:52

Za chyby v textu se omlouvám ale píšu na mobilu kde to diktuji. Doufám že určitá osoba nebude upozorňovat na chyby v textu. Díky a přeji krásný slunečný den. Jitule

Modérateur

Nový příspěvek od Modérateur » 15 čer 2018 17:03

Jitule, nemám důvod tuto objektivní otázku uzavírat či dokonce mazat. Popisujete vše, co i já si myslím, že by to mělo být tak. Děkuji za tvůj názor a věřím, že se do diskuze přihlásí další členové.

Uživatelský avatar
Jitule
člen
Příspěvků 1592
Registrován 20 bře 2016 07:27

Nový příspěvek od Jitule » 15 čer 2018 17:05

Já vím. Tím příkladem jsem chtěla jenom dát najevo že bych se nenaštvala.

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 15 čer 2018 17:14

Jitule Já vím. Tím příkladem jsem chtěla jenom dát najevo že bych se nenaštvala.
Jsem vztahovačný vztekloun...
;)


Uživatelský avatar
Jitule
člen
Příspěvků 1592
Registrován 20 bře 2016 07:27

Nový příspěvek od Jitule » 15 čer 2018 17:20

mowla Jsem vztahovačný vztekloun...
;)
Jsi vztahovačný vztekloun ale nejlepší rádce na poradně :-). To myslím upřímně.

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 15 čer 2018 18:28

Jitule :-y . Naprosto souhlasím a lépe bych to nenapsala.

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 15 čer 2018 22:56

Holky - Ann a Jitule (v abecedním pořadí, abych některou z vás neurazil) - nebudu tam, kde nejsou respektována psaná pravidla...
Nebudu tam, kde psaná pravidla znamenají méně, než momentální nálada moderátora (který je tu skoro rok, ale příspěvků má méně, než dobří rádci za den).
___
Pokud mne budete chtít kontaktovat - mowla@centrum.cz
___
A - nezlobte se - za stávajících podmínek tady opravdu nebudu.

Uživatelský avatar
Jitule
člen
Příspěvků 1592
Registrován 20 bře 2016 07:27

Nový příspěvek od Jitule » 15 čer 2018 23:15

mowla A - nezlobte se - za stávajících podmínek tady opravdu nebudu.
Já se na tebe nezlobím. Na jednu stranu to chápu, na druhou stranu je mi to líto že zrovna ty chceš odejít. Je to tvé rozhodnutí a s tím nic neuděláme. Třeba to ještě přehodnotíš.

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 15 čer 2018 23:24

Jitule Já se na tebe nezlobím. Na jednu stranu to chápu, na druhou stranu je mi to líto že zrovna ty chceš odejít. Je to tvé rozhodnutí a s tím nic neuděláme. Třeba to ještě přehodnotíš.
Nezávisí to na mně...
___
Rád jsem tě 'potkal'...
;)

Modérateur

Nový příspěvek od Modérateur » 16 čer 2018 00:03

mowla Nezávisí to na mně...
___
Rád jsem tě 'potkal'...
;)
Ale závisí!

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 16 čer 2018 06:06

Ať mi dovolíte, nebo ne, i já se zúčastním této diskuze.
S radostí jsem uvítal člověka, který bude tyto stránky dirigovat podle pravidel. To, co se tu dělo v minulosti nebylo normální a když se tu objevil moderátor, kterého Mowla nazval blbkou (?) a dabač ho má na háku, tak je to zase nenormální? To se měl moderátor představit jako že je Pepek Vyskoč? Viděli jste na různých diskuzních fórech, kde to řídí moderátor (novinky.cz, Centrum, Volny..., že se tam představil? My jsme na tom lepší, protože moderátor s nám komunikuje. Jak je možné, že ho holky, i já vítáme, ale Mowla, satam i ten nestor dabač, jsou proti němu a to jen z důvodu, že označil satamovu narážku na duševní stav Gogo za ponižující? Bylo velice moudré od tazatele, že vložil příspěvek s pocity, které v něm odpověď satama vyvolaly, a tak vnesla vysvětlení a potvrdila moderátorova slova. Co by dělal moderátor, kdyby četl diagnózy, kterými mě obšťastnil satam? Pokud jsem dobře četl příspěvky, tak pouze Mowla se angažuje a přitom satam, schován za bukem, se směje a rovněž se cítí dotčen a uražen a mává na rozloučenou šátečkem, ale přitom tady nakukuje, stejně jako Mowla, který očekává omluvu od moderátora. Neměl by snad čekat omluvu moderátor?
Věřím, že díky moderátora tu bude ta správná poradna a Mowlovi i satamovi nabízím :/-p a je na vás, zda mou nabídku, abyste zde zůstali, přijmete. ;) :-pa
Čo bolo, to bolo, terazky máme moderátora. :lol:

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 16 čer 2018 10:20

Mudr.Lant ... Mowla, který očekává omluvu od moderátora. Neměl by snad čekat omluvu moderátor?
Ano - Mowla nakukuje a čeká...
Čeká omluvu Moderátora Satamovi za nevhodné osočení...
A čeká omluvu Moderátora poradně za - podle mne, velmi nevhodný začátek svého moderování...
___
Osobně neplánuji se Moderátorce omluvit za oslovení "blbka" - protože se tak chová...
___
Mudr.Lant Věřím, že díky moderátora tu bude ta správná poradna a Mowlovi i satamovi nabízím :/-p a je na vás, zda mou nabídku, abyste zde zůstali, přijmete. ;) :-pa
Čo bolo, to bolo, terazky máme moderátora. :lol:
Doktore - :/-p - 'pěkné' - ale opravdu to není na tobě...
Naposledy upravil(a) mowla dne 16 čer 2018 10:21, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 16 čer 2018 10:21

Moderátor Ale závisí!
Ne - další tah je na tobě...

Modérateur

Nový příspěvek od Modérateur » 16 čer 2018 10:42

mowla Ne - další tah je na tobě...

Považuji otázku Gogo a odpověď satama za uzavřenou. Gogo doplnil svůj příspěvek, že se tak cítil - poníženě! Jednal jsem správně, v zájmu ochrany členů i nečlenů.
Věřím, že satam je rozumný muž a vyjádří se sám.
Pokud jsi zástupce satama, dolož tuto skutečnost! Příště nebudu na takové otázky brát zřetel.

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 16 čer 2018 10:51

Moderátor Považuji otázku Gogo a odpověď satama za uzavřenou. Gogo doplnil svůj příspěvek, že se tak cítil - poníženě! Jednal jsem správně, v zájmu ochrany členů i nečlenů.
Věřím, že satam je rozumný muž a vyjádří se sám.
Pokud jsi zástupce satama, dolož tuto skutečnost! Příště nebudu na takové otázky brát zřetel.
Já tazateli Gogo odpověděl - https://www.24poradna.eu/upozorneni-t17108.html
Snad srozumitelně...
___
Podle mne jsi jednala nesprávně...
Až pobereš rozumu (a přestaneš se plácat v obluzení 'pravomocemi'), dojde ti to...
___
Nejsem zástupcem Satama - a nikdy jsem nic takového netvrdil...

Modérateur

Nový příspěvek od Modérateur » 16 čer 2018 11:03

mowla Já tazateli Gogo odpověděl - https://www.24poradna.eu/upozorneni-t17108.html
Snad srozumitelně...
___
Podle mne jsi jednala nesprávně...
Až pobereš rozumu (a přestaneš se plácat v obluzení 'pravomocemi'), dojde ti to...
___
Nejsem zástupcem Satama - a nikdy jsem nic takového netvrdil...
Čteš mezi řádky: Ad omluva - Moderátor by se měl omluvit Satamovi za - podle mne - bezdůvodné osočení.
P.S. I ty tvoje slova Gogovi jsou vhodná ke smazání. Nedělej tady dusno, nepřísluší ti to.

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 16 čer 2018 11:16

Moderátor Čteš mezi řádky: Ad omluva - Moderátor by se měl omluvit Satamovi za - podle mne - bezdůvodné osočení.
Nečtu mezi řádky - čtu, co je napsáno...
A nepíšu mezi řádky, píšu to, co chci vyjádřit...
A ano - ač nejsem zástupcem Satama (dokonce mi ani není názorově blízký), jsem pro slušné chování a myslím, že tvá omluva Satamovi je skutečně na místě...
Moderátor P.S. I ty tvoje slova Gogovi jsou vhodná ke smazání.
Klidně je smaž - nevím o lepší radě tazateli Gogo...
Hladit a objímat jej při jeho obavách opravdu nedokážu...
Moderátor Nedělej tady dusno, nepřísluší ti to.
Já nezačal...

Modérateur

Nový příspěvek od Modérateur » 16 čer 2018 11:22

mowla Nečtu mezi řádky - čtu, co je napsáno...
A nepíšu mezi řádky, píšu to, co chci vyjádřit...
A ano - ač nejsem zástupcem Satama (dokonce mi ani není názorově blízký), jsem pro slušné chování a myslím, že tvá omluva Satamovi je skutečně na místě...


Klidně je smaž - nevím o lepší radě tazateli Gogo...
Hladit a objímat jej při jeho obavách opravdu nedokážu...


Já nezačal...
Odpověz mi upřímně. Proč jsi nezastupoval lidi, které satam urážel, vysmíval se, sprostě nadával. Proč si nenahlásil takové příspěvky, které jsi i ty musel vidět, protože tam byly i tvé příspěvky? Proč:?! Protože tu nebyl moderátor?

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 16 čer 2018 11:33

[quote="Moderátor"Proč jsi nezastupoval lidi, které satam urážel, vysmíval se, sprostě nadával. [/quote]
Protože si myslím, že každý si na svou obranu stačí sám - a pokud ne, o ochranu požádá...
Nejsme v hospodské rvačce, jsme na netu...
___
Nechci se pouštět do hodnocení lidí - na Satamovy invektivy vůči mně jsem prostě přestal reagovat - on to ví, ví to, myslím, i většina 'zdejších'...
Moderátor Proč si nenahlásil takové příspěvky, které jsi i ty musel vidět, protože tam byly i tvé příspěvky?
Několik takových jsem nahlásil - obvykle bez reakce ze strany Admina - pak jsem toho nechal, zbytečná činnost...

Modérateur

Nový příspěvek od Modérateur » 16 čer 2018 12:03

mowla [quote="Moderátor"Proč jsi nezastupoval lidi, které satam urážel, vysmíval se, sprostě nadával.
Protože si myslím, že každý si na svou obranu stačí sám - a pokud ne, o ochranu požádá...
Nejsme v hospodské rvačce, jsme na netu...
___
Nechci se pouštět do hodnocení lidí - na Satamovy invektivy vůči mně jsem prostě přestal reagovat - on to ví, ví to, myslím, i většina 'zdejších'...


Několik takových jsem nahlásil - obvykle bez reakce ze strany Admina - pak jsem toho nechal, zbytečná činnost...[/quote]
Protože si myslím, že každý si na svou obranu stačí sám - a pokud ne, o ochranu požádá...
==================================================================================


Tvá nahlášení se převážně týkala duplicity z tvé strany, ale co satamovi invektivy druhých, to tě před tím nezajímalo? Mimochodem: Požádal tě satam o ochranu? Jestli ano nebo ne, ukonči svá napadení.
---
Konečně tady je vyjádření admina: od Admin Pavel Soukup » 12 črc 2017 05:46

No přiznám se že nebudu řešit hádky ani příspěvky mimo téma. Tyto dvě věci mě nikdo nenahlašujte.

1. Hádky jsou na každém fóru a opravdu nemám čas řešit kdo má pravdu (tazatel si vybere správnou odpověď).

2. Chci poradnu naplnit otázkami, tudíž zde budou i stupidní dotazy.

3. Nikoho nenutím aby sem chodil radit, takže nepište odpovědi typu (to je otázka jak ze základní školy, tato otázka sem nepatří atd...) , chci tu mít všechny možné otázky.

Hlavně nehodlám ztrácet čas tím že (ten mě píše že jsem vůl, zablokuj ho atd...), jak se říká, potrefená husa se vždy ozve. Nejlepší je na takové příspěvky nereagovat protože já je opravdu řešit nehodlám. Jakou atmosféru zde uděláte, taková zde bude. Já budu pouze platit reklamu a hledat nové uživatele. Jinak nechám poradně volný průběh. Mějte se tu a já jdu dělat zase jinou práci.

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 16 čer 2018 12:20

Požádal tě satam o ochranu? Jestli ano nebo ne, ukonči svá napadení.

Ne, Satam mne vskutku nepožádal o nic...
Nejde mi o Satama jako takového, ale o atmosféru na této poradně, Satam byl prostě první z 'postižených'... Postižených tebou - resp. tvým moderováním...*)

Ad Admin pavel Soukup - Hlavně nehodlám ztrácet...
Chápu...
A - protože mne k setrvání v této poradně vede právě "atmosféra", chci ji mít přijatelnou (pro mne) - nebude-li pro mne přijatelná, nebudu tady - to není vyhrožování nebo vynucování si něčeho - já jsem tam, kde chci být. Ne tam, kde se mi nelíbí...

dabač
člen
Příspěvků 2273
Registrován 06 črc 2016 14:10

Nový příspěvek od dabač » 16 čer 2018 12:30

A ještě k topu co se bojí na chatě.To že by měl navštívit odborníka je na místě.Jeho bázeň je počátek paranoi.A mám za to že odpověď byla zcela na místě.A moderátorka zbytečně brečí na cizím hrobě.


Zamčeno
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Tiskárna po doplnění inkoustu netiskne
       od Koliha » 14 črc 2017 08:38 »
    3 Příspěvků
    899 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Eman
    14 črc 2017 14:16
  •    Doplnění barvy do tiskárny vodou?
       od Julčaaa » 09 srp 2017 21:00 »
    3 Příspěvků
    786 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Mudr.Lant
    10 srp 2017 09:06
  •    Filosofické otázky
       od Frido » 06 dub 2016 09:05 »
    2 Příspěvků
    788 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Jitule
    06 dub 2016 09:39
  •    Dává sem otázky automat?
       od Návštěvník » 16 kvě 2016 15:16 »
    4 Příspěvků
    1035 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Admin 24poradna.eu
    28 čer 2016 14:39
  •    Oprava otázky, odpovědi
       od Radek Štýs » 29 čer 2016 21:24 »
    2 Příspěvků
    720 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Radek Štýs
    29 čer 2016 21:26