Znáte nějaké přeřeky nebo překlepy?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Mudr.Lant

Znáte nějaké přeřeky nebo překlepy?

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 17 srp 2018 09:30

Inspirovala mne otázka o Nilu, a tak pokládám otázku.
Máte také nějaké humorné přeřeky nebo překlepy?
Jeden z mnoha: Já v cukrárně:
Dejte mi dvě klemrole
Prosím?
dvě kremlore...
Prosím?
Dejte mi dvě trubičky.
Prosím!




satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 17 srp 2018 16:53

Doktore, znáš tu legendu o maratónu? Jak ten běžec doběhl do Atén(?) a sdělil konzulům(?): Mě Leonidas vyslal umíraje ......? Tak mně se povedlo ještě na základce, kde jsem toto citoval, sdělit publiku: Mě Leonidas vysral umíraje .... Celá třída zalehla smíchy.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 18 srp 2018 11:43

satam Doktore, znáš tu legendu o maratónu? Jak ten běžec doběhl do Atén(?) a sdělil konzulům(?): Mě Leonidas vyslal umíraje ......? Tak mně se povedlo ještě na základce, kde jsem toto citoval, sdělit publiku: Mě Leonidas vysral umíraje .... Celá třída zalehla smíchy.
:-y /:/)

dabač
člen
Příspěvků 2273
Registrován 06 črc 2016 14:10

Nový příspěvek od dabač » 18 srp 2018 11:44

Sice jsem si tenkrát uvědomil těsně než jsem to vypusti z huby ale málem stalo se.V ždy po zemědělském plese se v neděli konal dětský karneval který jsem moderoval.No a protože člověk byl ještě tak trochu mimo tak se při různých soutěžích mimo jiné´po přestávce stalo že jsem poprosil rodiče o to aby zase pozornost dětí směrovala na podium.No a řekl jsem přestávka nám skončila a tak si zase zasoutěžíme.Málem tam ale padlo slovo zasouložíme.Kdybych to ze sebe takhle vyblábolil hanbou bych se propadl.Ale dopadlo to jak to dopadnout mělo.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 18 srp 2018 11:47

dabač Sice jsem si tenkrát uvědomil těsně než jsem to vypusti z huby ale málem stalo se.V ždy po zemědělském plese se v neděli konal dětský karneval který jsem moderoval.No a protože člověk byl ještě tak trochu mimo tak se při různých soutěžích mimo jiné´po přestávce stalo že jsem poprosil rodiče o to aby zase pozornost dětí směrovala na podium.No a řekl jsem přestávka nám skončila a tak si zase zasoutěžíme.Málem tam ale padlo slovo zasouložíme.Kdybych to ze sebe takhle vyblábolil hanbou bych se propadl.Ale dopadlo to jak to dopadnout mělo.
:-y :lol: /:/)


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Znáte nějaké srovnávače cen energii?
       od fifo » 07 srp 2018 09:45 »
    3 Příspěvků
    763 Zobrazení
    Poslední příspěvek od KarellV
    16 srp 2018 14:05
  •    Psaní všemi deseti překlepy
       od Romana Černá » 12 dub 2016 17:46 »
    1 Příspěvků
    684 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Čertík
    12 dub 2016 17:50
  •    Jak omezit při psaní překlepy?
       od Michal Král » 14 dub 2016 18:41 »
    2 Příspěvků
    806 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Paulie
    14 dub 2016 19:12
  •    Znáte přírodu?
       od Ann » 24 úno 2017 15:49 »
    2 Příspěvků
    734 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ann
    24 úno 2017 16:09
  •    Znáte slova, která jsou specifická jen pro určitý kraj?
       od nechápavá » 15 bře 2017 05:19 »
    8 Příspěvků
    2236 Zobrazení
    Poslední příspěvek od satam
    15 bře 2017 12:04