Kam dát vosí hnízdo?

Odeslat odpověď


Ochrana proti spamu (neregistrovaný uživatel)
Smajlíci
/a/ *21* 8-) :D :evil: !!! *22* :DD :-| ??? :-P :-)( :-xx :-n :-y :-pa :smile: ;) :( :o :shock: :? :lol: :-x :oops: :cry: :roll: -:u -:-/ /:/) I-:( :/-p :-/n :-ch :-t :-:u a:-) /n/

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
[quote=Paulie post_id=37798 time=1494417578 user_id=48] Úplně se bojím až se oteplí jestli v chatě nezačnou létat vosy. V dřevěném obložení je několik děr. Zatím vidím vylézat jen berušky ze dřevěného obložení po tom co jsem zatopil. Máš pravdu spálím ho v plechovém kýblu. [/quote]
   

Rozšířit náhledPřehled tématu Kam dát vosí hnízdo?

od Mudr.Lant »11 kvě 2017 04:10

Vosy se do starého hnízda nevrací, tak je v tuto dobu prázdné a pokud ho odstraníš, ty potvory si postaví hnízdo vedle a proto je dobré, nedat jim příležitost ke stavbě nového.

od Paulie »10 kvě 2017 13:59

Úplně se bojím až se oteplí jestli v chatě nezačnou létat vosy. V dřevěném obložení je několik děr. Zatím vidím vylézat jen berušky ze dřevěného obložení po tom co jsem zatopil. Máš pravdu spálím ho v plechovém kýblu.

od satam »10 kvě 2017 13:55

Tak pro úplnou jistotu bych ho spálil.

Kam dát vosí hnízdo?

od Paulie »10 kvě 2017 13:52

Právě jsem přijel na chatu po zimě a je zevnitř nahoře na okně asi deseticentimetrové nejspíš vosí hnízdo. Poraďte kolegové co s ním. Vypadá že je prázdné. Mám ho pro jistotu do něčeho zavřít a vyhodit do popelnice?

Nahoru