Jak připojit autobaterii?

Odeslat odpověď


Ochrana proti spamu (neregistrovaný uživatel)
Smajlíci
/a/ *21* 8-) :D :evil: !!! *22* :DD :-| ??? :-P :-)( :-xx :-n :-y :-pa :smile: ;) :( :o :shock: :? :lol: :-x :oops: :cry: :roll: -:u -:-/ /:/) I-:( :/-p :-/n :-ch :-t :-:u a:-) /n/

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
[quote=Mudr.Lant post_id=39356 time=1496109555] Při odpojování akumulátoru je vždy odpojen jako první [color=#000000][b]mínusový[/b][/color] kabel, ale při zapojení vždy jako první [color=#FF0000][b]plusový[/b][/color] kabel. Předpokládám, že se jedná o novější auto, protože u takového Spartaka byl plus připojený ke kostře. Svorky a kontakty je dobré jemně očistit a při montáži baterie mírně ošetřit vazelínou nebo WD-40 a nezapomeň, že po připojení baterie budeš asi potřebovat kód autorádia. [/quote]
   

Rozšířit náhledPřehled tématu Jak připojit autobaterii?

od Mudr.Lant »30 kvě 2017 03:59

Při odpojování akumulátoru je vždy odpojen jako první mínusový kabel, ale při zapojení vždy jako první plusový kabel. Předpokládám, že se jedná o novější auto, protože u takového Spartaka byl plus připojený ke kostře.
Svorky a kontakty je dobré jemně očistit a při montáži baterie mírně ošetřit vazelínou nebo WD-40 a nezapomeň, že po připojení baterie budeš asi potřebovat kód autorádia.

Jak připojit autobaterii?

od Zdeněk Valenta »29 kvě 2017 23:46

Je nutné při výměně autobaterie nejdříve odpojit plus nebo mínus? Nebo je to úplně jedno?

Jak postupovat při připojování? Taky je to jedno který připojím jako první?

Díky za odpověď.

Nahoru