Jak se léčí zablokovaná krční páteř?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Hora Martin

Jak se léčí zablokovaná krční páteř?

Nový příspěvek od Hora Martin » 13 bře 2018 08:25

Jak se léčí zablokovaná krční páteř kdy se člověk nemůže skoro vůbec pohnout?




satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 13 bře 2018 08:33

Nejlépe návštěvou odborného lékaře nebo odborného terapeuta.

Hora Martin

Nový příspěvek od Hora Martin » 13 bře 2018 09:06

A to se chodí na chirurgii nebo na ortopedii?

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 13 bře 2018 09:11

Hora Martin Jak se léčí zablokovaná krční páteř kdy se člověk nemůže skoro vůbec pohnout?
První pomoc si můžeš udělat sám a to teplými zábaly krku. Nejlepší je elektrická dečka, která udržuje stále teplo. Pokud ji nemáš, můžeš použít gelové sáčky zahřáté na 40 - 60 °C. Pomůže taky tření si krku až se vytvoří teplo, které je blahodárné.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 13 bře 2018 09:26

Hora Martin A to se chodí na chirurgii nebo na ortopedii?
Ortopedii, neurologii, ale s doporučením obvodní lékařky.


satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 13 bře 2018 09:35

Mudr.Lant Ortopedii, neurologii, ale s doporučením obvodní lékařky.
Doktore, nechci ti odporovat, ale bez doporučení OL je to rychlejší a snazší. Vlastní mnohonásobná zkušenost (ortopedie, chirurgie, oční, ORL a možná bych si vzpomněl na další). A to mám vynikající obvoďačku, která umí poradit i v odborných věcech. A o těch návštěvách odborníků se sní bavím a nikdy jí to nevadilo.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 13 bře 2018 09:46

satam Doktore, nechci ti odporovat, ale bez doporučení OL je to rychlejší a snazší. Vlastní mnohonásobná zkušenost (ortopedie, chirurgie, oční, ORL a možná bych si vzpomněl na další). A to mám vynikající obvoďačku, která umí poradit i v odborných věcech. A o těch návštěvách odborníků se sní bavím a nikdy jí to nevadilo.
Tak to nevíš, jak to chodí na Pelhřimovsku. Bez doporučení tě všichni lékaři, vyjma zubního, očního, ženskýho a patologa, pošlou do někam. I když máš bolestivý případ kolene, praktická lékařka ti vystaví žádanku k vyšetření, chceš se zaregistrovat u ortopeda a je ti sdělen termín za dva - tři a někdy i více týdnů.

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 13 bře 2018 10:01

Mudr.Lant Tak to nevíš, jak to chodí na Pelhřimovsku. Bez doporučení tě všichni lékaři, vyjma zubního, očního, ženskýho a patologa, pošlou do někam. I když máš bolestivý případ kolene, praktická lékařka ti vystaví žádanku k vyšetření, chceš se zaregistrovat u ortopeda a je ti sdělen termín za dva - tři a někdy i více týdnů.
Tak to je mi líto. Přestěhuj se k nám na Chebsko a podobné problémy ti odpadnou.
K tomu ortopedovi: Jezdím do Sokolova, fakt je, že ten můj ordinuje jen pondělí a úterý. Ale když tam přijdu s akutním problémem, vezme mě vždycky. Běžné objednávky pak pochopitelně 4 - 6 týdnů.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 13 bře 2018 10:13

satam Tak to je mi líto. Přestěhuj se k nám na Chebsko a podobné problémy ti odpadnou.
K tomu ortopedovi: Jezdím do Sokolova, fakt je, že ten můj ordinuje jen pondělí a úterý. Ale když tam přijdu s akutním problémem, vezme mě vždycky. Běžné objednávky pak pochopitelně 4 - 6 týdnů.
Víš, co je zvláštní, že pokud se objednáš u ortopeda soukromě, do dvou dnů jsi u něho v soukromé ordinaci a pomalu by pro tebe poslal auto. No, ono to není zvláštní, jsou v tom peníze, což asi na Chebsku neexistuje.

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 13 bře 2018 10:19

Mudr.Lant Víš, co je zvláštní, že pokud se objednáš u ortopeda soukromě, do dvou dnů jsi u něho v soukromé ordinaci a pomalu by pro tebe poslal auto. No, ono to není zvláštní, jsou v tom peníze, což asi na Chebsku neexistuje.
Víš, Doktore, uplácení je mi proti srsti a ve svém dosavadním životě jsem nikdy úplatek nedal. Ale pochopitelně to existuje i tady u nás.


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Zablokovaná krční páteř a zkolabování?
       od Malaga » 15 lis 2017 16:48 »
    2 Příspěvků
    1896 Zobrazení
    Poslední příspěvek od mowla
    15 lis 2017 16:56
  •    Jak uvolnit krční páteř?
       od Husák František » 25 čer 2018 11:20 »
    3 Příspěvků
    831 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Husák František
    25 čer 2018 20:00
  •    Cvičení na křivou páteř
       od Samanta » 11 dub 2016 09:04 »
    3 Příspěvků
    1353 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Paulie
    03 črc 2017 11:56
  •    Od kolika pater je budova mrakodrap?
       od Jirka Konečný » 12 črc 2016 15:42 »
    2 Příspěvků
    1036 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Matěj Trdelka
    03 črc 2017 11:20
  •    Jaká poloha při spaní je nejlepší na páteř?
       od Šárka Srnková 26 » 08 srp 2017 09:55 »
    3 Příspěvků
    954 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Prcek
    08 srp 2017 09:59