Křivé obvinění

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Andula

Křivé obvinění

Nový příspěvek od Andula » 24 črc 2023 18:02

Dobrý den. Nechala jsem vyhodit prodavačku z podezření na krádež cigaret. Z kamerového záznamu bylo znatelné že cigarety schovává do kapsy a abych se ujistila nastrazila jsem cigarety a ty zmizely. V práci jsme byly jen mi dvě. Jenže na kameře je k tomu zády a není vidět že si je bere. Jen se tam k tomu místu ohýbá. Dostala výpověď z hodiny na hodinu. Byla ve zkušební době a tak jsem s ní rozvazala pracovní poměr na hodinu pouze dohodou. Byla snědá a teď mi vyhrožuje že mě obviní s rasizmu. A z křivého obvinění. Vy to pouze moje nadřízená. Nikdo jiný ne




Andula

Re: Křivé obvinění

Nový příspěvek od Andula » 24 črc 2023 18:04

Může prosím nějak mě uškodit?? Obvinil z křivého obvinění??

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Re: Křivé obvinění

Nový příspěvek od satam » 25 črc 2023 08:45

Ani jeden z obsahů trestných činů křivého obvinění a ni rasismu nebyl naplněn, tedy by naopak ona musela na Policii křivě obvinit vás.
Chyba byla, že jste ji nechala "vyhodit" dohodou, když okamžité ukončení prac. poměru ve zkušební době by bylo právně naprosto v pořádku.
Uškodit vám může jen tak, jak je v jejich komunitě zvykem - vyhrožováním, napadáním, pomlouváním apod. Hlavně na to si na vašem místě dejte pozor.


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Dárek za křivé obvinění
       od Halina » 31 kvě 2016 17:26 »
    2 Příspěvků
    961 Zobrazení
    Poslední příspěvek od babka
    31 kvě 2016 17:48
  •    Křivé zdi v novostavbě
       od Vendula Šilhanová » 06 led 2017 22:08 »
    2 Příspěvků
    670 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Roman33
    07 led 2017 10:17