Necháváte doma zapnuté spotřebiče při odchodu z domu ??

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Sandra

Necháváte doma zapnuté spotřebiče při odchodu z domu ??

Nový příspěvek od Sandra » 20 led 2017 11:27

Necháváte doma zapnutou třeba pračku nebo troubu a jdete nakoupit? Nebo musí být všechno vypnuté jinak nedojdete ani do schránky když není nikdo doma kdo by to pohlídal.

Mudr.Lant
člen
Příspěvků 11760
Registrován 08 zář 2016 17:06

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 20 led 2017 11:28

Při krátkodobé nepřítomnosti ne, pouze když se vzdálím na několik dnů.

Paulie
člen
Příspěvků 1535
Registrován 16 úno 2016 08:21

Nový příspěvek od Paulie » 20 led 2017 11:29

Přiznám se že občas nechám běžet myčku nádobí. Jinak nic. Pračka bych se bál že vypadne hadice z umyvadla a troubu puštěnou bych taky nenechal bál bych se že vyhoříme. Ale ta myčka co má zavedenou hadici pod dřez mi připadá bezpečná.

Sandra

Nový příspěvek od Sandra » 20 led 2017 11:30

Mudr.Lant Při krátkodobé nepřítomnosti ne, pouze když se vzdálím na několik dnů.
Myslím nechat prát prádlo a jít nakoupit, nebo péct v troubě a jít před dům do schránky a tak...

Sova
člen
Příspěvků 841
Registrován 13 čer 2016 10:37

Nový příspěvek od Sova » 20 led 2017 11:32

Když odcházím z bytu, musí být vše vyplé. Bála bych se že se mi poškodí zámek nebo ztratím klíče a pak co. Doma by se peklo kuře a já se tam nemohla dostat.

Mudr.Lant
člen
Příspěvků 11760
Registrován 08 zář 2016 17:06

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 20 led 2017 11:35

Pokud dám něco do trouby a vím, že se to bude péct, třeba 1 hodinu, nebo se pere, tak se vypne sama, tak si skočím do krámu, do sklepa přiložit, pokecám se sousedem.. Prostě nemám obavy a vůbec... jsem pojištěný. :-ch

Sandra

Nový příspěvek od Sandra » 20 led 2017 11:40

Proč se na to ptám, dneska se mi stala zajímavá věc. Volala mi sousedka co bydlí naproti na patře jestli ji nevyhořel byt :-:u . Před dvěma dny odletěla na dovolenou a po dvou dnech si vzpomněla že před odjezdem žehlila a že neví jestli žehličku vypnula. Ona to dělá běžně že jde do práce a nechá na kamnech táhnout vývar i když nikdo není doma a tak..

Ann
člen
Příspěvků 6627
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 20 led 2017 11:50

Na sporáku bych nenechala vařit nikdy nic. Náhoda je blbec a člověk neví co se může stát.
Když odcházím ven, jediné co nechávám zapnuté je pračka, protože jednak má odtok napevno a navíc sedí ve vaničce s vlastním odtokem, vytopení v případě poruchy nehrozí.

Odpovědět
  • Podobná témata
    Poslední příspěvek