Má se vrátit satam? Nebo totální zákaz?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.

Má se vrátit Satam?

Můžete vybrat 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Uživatelský avatar
Matěj Trdelka
člen
Příspěvků 566
Registrován 06 čer 2017 11:20

Má se vrátit satam? Nebo totální zákaz?

Nový příspěvek od Matěj Trdelka » 06 čer 2017 15:40

Chcete aby se vrátil satam, nebo totální zákaz vstupu? Jelikož mě začal opravovat příspěvky (češtinu), mám po chuti sem něco dávat.




Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 06 čer 2017 16:14

Na jednu z tvých tří možností nejde jednoznačně odpovědět, když jako nově zaregistrovaný se ptáš na satana, ale možná si sem chodil pod jiným jménem, jak teď chodí pod různými jmény satam.
Jeho lze poznat podle stylu psaní a jak se vyjadřuje, a já si bláhově myslel, že pod anonymitou to bude jiný člověk... :?:

petr

Nový příspěvek od petr » 06 čer 2017 16:21

Osobně mám za to že Satam byl a je pro tuto poradnu přínosem.petr, dabač.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 06 čer 2017 16:40

Dabači, ty vidíš jenom jeho klady?!

petr

Nový příspěvek od petr » 06 čer 2017 16:45

Pokud zachovám objektivitu tak všichni kteří jste na Satama vysazeni tak by vám svatozář byla malá.Ono to chce trochu sebekritiky a ne nasazovat jenom na Satama.


Lexi

Nový příspěvek od Lexi » 06 čer 2017 20:58

Súhlas s dabačom.

Pavel Matas

Nový příspěvek od Pavel Matas » 06 čer 2017 22:55

Na úvod bych vás chtěl požádat, abyste mě nespojovali s anonymním tazatelem Pavel Matasem, který se tu před pár dny objevil. Neměl jsem a nemám s ním nic společného.
Rád bych řekl, že zdejší společnost mně přijde podivná. Já se v první řadě snažím radit, a to podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Jelikož však nejsem Děd Vševěd, občas se mi povede poradit nesmysl. V tom případě se dříve nebo později snažím omluvit. Mrzí mě však, že v případě, že moje rada nesedí (a mnohdy i když sedí), jsem terčem posměchu, ironických poznámek i přímých útoků. A v případě, že se bráním, jsem to vždy já, kdo je ten špatný, kdo konflikt vyprovokoval a kdo rozvrací poradnu. A to jsem nikdy vědomě nikoho neurážel (za případné výjimky se omlouvám, mám dojem, že v jednom či dvou případech jsem se nechal bohužel vyprovokovat), nanejvýš jsem používal ironii, ostatně stejně, jako někteří mí oponenti a kritici.
Dovolte mi, abych vám sdělil, že poradnu si rozvracíte sami svými antipatiemi vůči nově příchozím, a to především vůči těm, kteří prokážou, že něco znají a jsou schopni poradit rovnocenně, ne-li lépe, než současní rádci. To se přece neodpouští a každého takového je třeba nemilosrdně zlikvidovat.
Co se češtiny týká, je to můj rodný jazyk, mám ho rád a v některých případech mě jeho prznění dokáže dobře nadzvednout. Takže se občas neudržím a upozorním na to. Zatím jsem se zde vždy setkal jen s popuzenou reakcí, nenašel jsem tu jediného účastníka, který by sebekriticky přiznal svou chybu, raději se urazí a sdělí, že pokud tu bude prokletý satam, nebude na poradnu chodit, raději ji opustí. Inu, i to hodně vypovídá o charakteru lidí v této společnosti.
Hodně jsem si ublížil sám svým chováním v tématu "Satam s novou přezdívkou" dne 26. května 2017. Byl jsem toho dne mírně indisponován a nemohu udělat více, než se vám za své chování omluvit. Adminovi jsem se již před několika dny omluvil osobním emailem/SZ.
Myslím, že bychom si všichni, tedy nejen já, ale především vy, měli sáhnout do svědomí a zamyslet se nad svým chovánímvůči ostatním lidem. Nikdo z vás tady nemuže říci, že mě zná, přesto mě nejméně několik z vás bez velkého přemýšlení šmahem odsoudí. Já nikoho z vás neodsuzuji a snažím se na každém najít především to dobré. Nebudu jmenovat, je tu několik vynikajících rádců v některých oborech a na rovinu říkám, že jejich znalosti obdivuji. Bohužel totéž nemohu říci o lidských vlastnostech některých z nich, což je docela škoda.
Třeba někteří pochopí, co jsem tímto mým výtvorem chtěl říci, pořád věřím, že lidé jsou v jádru dobří a s většinou se dá vyjít.
Nakonec bych rád poděkoval petrovi dabačovi a Leximu, kteří projevili vzácnou objektivitu a svým způsobem mě přiměli k napsání tohoto "slohu", když já sám jsem svůj "boj" na téhle poradně už pomalu vzdával.
Děkuji všem, kteří měli tu trpělivost a dočetli až do konce.
Pavel Matas alias zabanovaný satam

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 26 črc 2017 10:21

Bude ještě někdo hlasovat?

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 26 črc 2017 10:27

Ann Bude ještě někdo hlasovat?
Já se neúčastním - jsem tu příliš krátce a dotyčného neznám...
;)
Ale pobavila mne jednoznačnost hlasování - drsné odmítnutí...

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 26 črc 2017 16:24

mowla Já se neúčastním - jsem tu příliš krátce a dotyčného neznám...
;)
Ale pobavila mne jednoznačnost hlasování - drsné odmítnutí...
Máš možnost si přečíst příspěvky o kterých je řeč. Není jich mnoho, ale jsou.

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 27 črc 2017 15:37

Objevilo se tu několik témat, která se různým způsobem dotýkají mé osoby nebo se jí přímo zabývají. Vyjádřím se tedy trochu souhrnně zde.
Mám zato, že 24poradna je především poradna a ne drbárna. Všechna témata, která se zabývají mou osobou, nemají s jakýmkoli raděním nic společného, proto sem podle mého názoru v podstatě nepatří. Takže si myslím, že je nejvyšší čas se přestat zabývat blbostmi a soustředit se na to, kvůli čemu sem chodíme, a to je pomoc a rady těm, kteří o to stojí. Nejsem proti některým občasným srandičkám nebo diskuzím které mají hlavu a patu, ale ve smyslu Pravidel by to vše mělo být v nějakém rozumném rámci.
O případných zákazech vstupu rozhoduje zde NAŠTĚSTÍ jediný člověk, a tím je Admin. Všichni lidé, ať už registrovaní nebo neregistrovaní, sem chodí dobrovolně a popřípadě i dobrovolně odchází. Pochopitelně s výjimkou těch registrovaných, které "vyhodí" Admin. Takže jakékoli dohady a ankety, zda mám nebo nemám dostat totální zákaz, popř. zda by nebylo nejlepší mě rovnou pověsit, nejsou k ničemu mísu, protože Admin je maximálně vezme na vědomí a stejně se rozhodne podle svého.
Jen malá poznámka ke "sprostým nadávkám": V těch několika příspěvcích nějakého provokatéra/ů, na které jsem "zlehčeně" odpovídal, nepadlo z mé strany žádné sprosté slovo (vo.e nepovažuji za sprosté slovo) a tematika a rétorika, použitá v oněch příspěvcích může v dnešní době snad pohoršit pouze totálního konzervativce a puritána.
A svým způsobem je to i odpověď na otázku na moji povahu. Je mi úplně fuk, zda mě tu chcete nebo nechcete, já taky mohu chtít, aby tu někteří lidé nebyli, popř. aby se chovali jinak a není mi to nic platné. Uvědomte si prosím, že všichni jsme tu dobrovolní rádci. Nic víc a nic míň. Nejsme žádný organizovaný spolek v čele s výborem, který rozhoduje. Naopak, jsme pouze hosté na soukromých stránkách a zda se tu některému hostu přibouchnou dveře je jenom a pouze na rozhodnutí Admina. Takže zabývat se mojí povahou opět nic neřeší.
Vezměte prosím všichni na vědomí, že toto je poslední můj příspěvek, který se zabývá něčím jiným, než tím, na co se nás ptají tazatelé.

Salam

Nový příspěvek od Salam » 27 črc 2017 15:37

Salame vrať se

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 27 črc 2017 15:39

Salam Salame vrať se
Vždyť si tu, salame!

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 27 črc 2017 15:46

satam Vezměte prosím všichni na vědomí, že toto je poslední můj příspěvek, který se zabývá něčím jiným, než tím, na co se nás ptají tazatelé.
Poslední příspěvek a žádné soukromé zprávy? Ano, to bych uvítala. :lol:

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 27 črc 2017 15:49

Ann Poslední příspěvek a žádné soukromé zprávy? Ano, to bych uvítala. :lol:
:-)( :-y
Dobrá citace Ann.

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 27 črc 2017 15:49

O soukromých zprávách nepadlo ani slov. Myslím, že v konkrétních případech plní svůj účel.

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 19 čer 2018 10:44

Posouvám ....

dabač
člen
Příspěvků 2273
Registrován 06 črc 2016 14:10

Nový příspěvek od dabač » 19 čer 2018 14:31

Matěj Trdelka Chcete aby se vrátil satam, nebo totální zákaz vstupu? Jelikož mě začal opravovat příspěvky (češtinu), mám po chuti sem něco dávat.
Samozřejmě že má.Bez něj a bez Mowli to bude jenom odvar poradny.To že ti opravoval gramatiku tak no a co mě ji také občas opravil.Teď ti ji bude opravovat moderátor buď bez obav.Aspoň se procvičíš.

dabač
člen
Příspěvků 2273
Registrován 06 črc 2016 14:10

Nový příspěvek od dabač » 19 čer 2018 14:36

je to staré vlákno ale aktuální.

Rubick

Nový příspěvek od Rubick » 19 čer 2018 20:54

Protože nemám možnost potvrdit anketu tak souhlasím i já s možností C.Ten dokáže znepříjemnit život.

dabač
člen
Příspěvků 2273
Registrován 06 črc 2016 14:10

Nový příspěvek od dabač » 20 čer 2018 11:27

koukám že tam mám hrubku jako prase.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 22 čer 2018 09:01

dabač koukám že tam mám hrubku jako prase.
A já mám prase jako hrubku. :lol:


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Co znamená totální hudební sluch?
       od Křemen Petr » 22 črc 2016 13:46 »
    1 Příspěvků
    609 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ann
    22 črc 2016 14:35
  •    Jak dlouho působí totální herbicid?
       od Anka » 13 srp 2017 20:01 »
    10 Příspěvků
    1728 Zobrazení
    Poslední příspěvek od dabač
    15 srp 2017 08:14
  •    Otázka na uživatele satam
       od prasák » 27 úno 2017 16:19 »
    10 Příspěvků
    2703 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Jitule
    27 úno 2017 20:10
  •    Je satam náš nový moderátor?
       od Ann » 23 kvě 2017 11:58 »
    5 Příspěvků
    1097 Zobrazení
    Poslední příspěvek od satam
    25 kvě 2017 20:01
  •    Satam s novou přezdívkou
       od Vena » 25 kvě 2017 21:37 »
    28 Příspěvků
    4196 Zobrazení
    Poslední příspěvek od nechápavá
    26 kvě 2017 21:26