Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Saabina Kulova

Kuchynský robot k Vianociam

Nový příspěvekod Saabina Kulova » 11 lis 2017 19:21

Poradíte nejaký kvalitný kuchynský robot? Mám za úlohu si na Vianoce vybrať a moc neviem kde hľadať.

Timoteova

Nový příspěvekod Timoteova » 12 lis 2017 09:03

Musíš porovnávať a porovnávať. Tiež záleží aké funkcie preferuješ najviac.

Milunka

Nový příspěvekod Milunka » 19 lis 2017 12:40

Ak môžem zdieľať vlastnú skúsenosť, tak som spokojná s týmto miláčikom https://www.mall.sk/roboty/orava-kr-500

dabač
Příspěvků 1425
Registrován 06 črc 2016 14:10

Nový příspěvekod dabač » 19 lis 2017 14:06

Dle testů zřejmě vychází jako špička kitchenaid celokovový robot.Ale tomu odpovídá také cena.A ta je hodně vysoká.Já to řešil tak že jsem chtěl ženě ušetřit dřinu při hnětení těsta tak jsem zakoupil pekárnu.Sice v ní v podstatě nepečeme ale těsto dokáže dobře připravit.Ale jinak robotů je na trhu přehršel.CHce se to podívat na testy robotů.

satam
Příspěvků 3999
Registrován 27 úno 2017 13:17
Bydliště Na západě u Německa
Kontaktovat uživatele

Nový příspěvekod satam » 19 lis 2017 14:18

Asi se mnou nebudete souhlasit, ale o vánočních dárcích mám úplně jinou představu. Kuchyňské stroje/přístroje/nástroje apod do té představy nepatří.

Mudr.Lant
Příspěvků 8626
Registrován 08 zář 2016 17:06
Bydliště U řeznického válu.
Kontaktovat uživatele

Nový příspěvekod Mudr.Lant » 19 lis 2017 18:01

satam napsal/a:    
Asi se mnou nebudete souhlasit, ale o vánočních dárcích mám úplně jinou představu. Kuchyňské stroje/přístroje/nástroje apod do té představy nepatří.

Máš pravdu, nebudu. Ty si bereš na vánoce úvěr, abys měl co do hrnce, nedej bože, koupil manželce nějaký diamant. /:/)

satam
Příspěvků 3999
Kontaktovat uživatele

Nový příspěvekod satam » 19 lis 2017 18:05

Mudr.Lant napsal/a:    
Máš pravdu, nebudu. Ty si bereš na vánoce úvěr, abys měl co do hrnce, nedej bože, koupil manželce nějaký diamant. /:/)

Jasně, podle sebe soudím tebe. Takže když ty máš úvěr na Vánoce (což může mít jen d.e.b.i.l), tak ho musí mít každý :lol: :lol: :lol:

Mudr.Lant
Příspěvků 8626
Kontaktovat uživatele

Nový příspěvekod Mudr.Lant » 19 lis 2017 18:10

satam napsal/a:    
Jasně, podle sebe soudím tebe. Takže když ty máš úvěr na Vánoce (což může mít jen d.e.b.i.l), tak ho musí mít každý :lol: :lol: :lol:

Pániček opět nerozumí psanému slovu, že. :lol: /:/)

satam
Příspěvků 3999
Kontaktovat uživatele

Nový příspěvekod satam » 19 lis 2017 18:11

Mudr.Lant napsal/a:    
Pániček opět nerozumí psanému slovu, že. :lol: /:/)

Ještě že se alespoň přiznáš /:/)

Mudr.Lant
Příspěvků 8626
Kontaktovat uživatele

Nový příspěvekod Mudr.Lant » 19 lis 2017 18:17

satam napsal/a:    
Ještě že se alespoň přiznáš /:/)

To jo, psal jsem nerozumí, což znamená, že to je směřované na tebe, psát nerozumím, tak to už je jiné kafe. Jo, to kafe si dej a k němu skývu chleba, protože kecáš nesmysly z hladu.
Ty si bereš na vánoce úvěr... bylo na tebe, pokud tomu nerozumíš, vem si přítele na telefon. /:/)

satam
Příspěvků 3999
Kontaktovat uživatele

Nový příspěvekod satam » 19 lis 2017 18:22

Mudr.Lant napsal/a:    
To jo, psal jsem nerozumí, což znamená, že to je směřované na tebe, psát nerozumím, tak to už je jiné kafe. Jo, to kafe si dej a k němu skývu chleba, protože kecáš nesmysly z hladu.
Ty si bereš na vánoce úvěr... bylo na tebe, pokud tomu nerozumíš, vem si přítele na telefon. /:/)

Netroufl jsem si byť jen uvažovat o tom, že bys mě nazval páníčkem :lol: :lol: :lol:
O úvěru nemíním dále diskutovat, můj názor už znáš a jestli jsi ho nepochopil (z tvých reakcí soudím, že ne), to není můj, ale jen a jen tvůj problém. No, snad se s tím i s tvým mrzkým IQ vyrovnáš /:/)

Mudr.Lant
Příspěvků 8626
Kontaktovat uživatele

Nový příspěvekod Mudr.Lant » 19 lis 2017 18:31

satam napsal/a:    
Netroufl jsem si byť jen uvažovat o tom, že bys mě nazval páníčkem :lol: :lol: :lol:
O úvěru nemíním dále diskutovat, můj názor už znáš a jestli jsi ho nepochopil (z tvých reakcí soudím, že ne), to není můj, ale jen a jen tvůj problém. No, snad se s tím i s tvým mrzkým IQ vyrovnáš /:/)

Ano, vyrovnám. Teď půjdu na večerní Bohoslužbu, vyzpovídám se ze svých hříchů, přijmu trest a odpuštění a budu se modlit za tebe, aby se už více nemnožilo takových inteligentů, kterého za sebe považuješ. Ty svou inteligenci bys dokázal vyvolat válku se stroji! Měj se nádherně, myslím to upřimně, protože není dne, kdy se už neuvidíme. :-pa

satam
Příspěvků 3999
Kontaktovat uživatele

Nový příspěvekod satam » 19 lis 2017 18:35

Omlouvám se paní Saabině Kulové za to, že pan Doktor, potažmo pak já, jsme víceméně zneužili její otázky a v tomto vlákně jsme si jako obvykle vyřizovali své osobní účty.

Saabina Kulova

Nový příspěvekod Saabina Kulova » 22 lis 2017 18:20

Môžeme sa teda vrátiť k diskusii? :D Ďakujem za tých pár tipov, pozriem sa

Rampusk

Nový příspěvekod Rampusk » 26 lis 2017 20:55

Zhodou okolností mám ten istý čo Milunka. Osobne si nemyslím, že by bola Orava zlá. Máme ich spotrebičov viac.

Saabina Kulova

Nový příspěvekod Saabina Kulova » 26 lis 2017 21:26

Áno, to vyzerá dobre ale určite musím ešte porovnávať a treba sa zadarí a tento zaobstarám.

Gitta

Nový příspěvekod Gitta » 27 lis 2017 13:42

Dobrá diskusia, však kuchynských robotov je veľa a verím že správne vyberieš ;-)

Kamarátka

Nový příspěvekod Kamarátka » 27 lis 2017 14:13

Áno môžem súhlasiť, ten výber je veľký ale ako ti dobre poradí, tak sa hneď vyberá lepšie a rýchlejšie.

Gitta

Nový příspěvekod Gitta » 27 lis 2017 14:30

Saabina: potom daj vedieť ako si vybrala... Vianoce jseou za dverami :-)

Saabina Kulova

Nový příspěvekod Saabina Kulova » 06 pro 2017 21:14

Kúpila som a bola to celkom rýchlosť, už ho mám doma!

• Podobná témata
    Poslední příspěvek
  •    Protržený kuchyňský dřez?
       od Jakub marval » 09 lis 2017 11:46 »
    2 Příspěvků
    45 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Jakub marval
    09 lis 2017 12:13
  •    Robot na těsto na pizzu?
       od Ilja from Prag » včera, 08:43 »
    3 Příspěvků
    23 Zobrazení