Tanga vs. pohodlí?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.

Jsou pro vás tanga pohodlná? A líbí se vám?

Můžete vybrat až 2 možnosti

5
50%
0
Žádná hlasování
2
20%
0
Žádná hlasování
3
30%
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů 10
 

Verca_15
člen
Příspěvků 4
Registrován 23 led 2018 09:13

Tanga vs. pohodlí?

Nový příspěvek od Verca_15 » 23 led 2018 09:49

Ahoj všem,
nikdy jsem tyhle minikalhotky nenosila, zato mám ráda legíny, dokonce i teď v zimě nosím hodně třeba takové ty lesklé (jakoby latexové). A začalo to tím, že mě hecnul kamarád (a především fešný spolužák :D ), že prý bavlněné kalhotky pod tím nevypadají pěkně a že mám hezkou figuru a tanga by mi slušely víc a kdesi cosi.. a slýchala jsem to tak dlouho, až jsem si včera vzala jedny jediné, které doma mám, shodou okolností jsem je ,,vyfasovala" na naši třídní vánoční besídce, kde každý musí koupit dárek a dát ho pod stromek a každý si jeden může vybrat a je legrace sledovat, kdo co dostal :D
A já mám dva dotazy, první na holky.. Holky, teď upřímně.. jsou vám pohodlné? Nebo je nosíte jen z frajeřiny? Jsem v prváku na sportovním gymplu a vím, že je některé spolužačky nosí skoro pořád.. ale po včerejšku je obdivuji :D Jednak byl teda nezvyk už jen to, že jsem měla pod legínama nahý zadek, i když se přiznám, že to mělo něco do sebe :)
Ale jednak je to prostě nepohodlné a ani by mi tak nevadila ta šňůrka přes zadek, ale horší je, že se s každým předklonem nebo podřepem zařezávají (s prominutím) i do buchty :D A když má člověk legíny nebo džíny, tak nemá jak si je nenápadně upravit.
A dotaz na kluky, případně pány.. Líbí se vám tanga víc, než klasické kalhotky? pokud bych to s nimi ještě riskla, tak abych věděla, jestli to stojí zato :D
Díky za odpovědi :)




Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 23 led 2018 12:53

Tanga nenosím, nejsou pohodlné. Ovšem pod legínami se v nich krásně rýsuje zadeček. :lol: Ale o to aby se o mne muži zajímali jen proto, že je okouzlil můj zadeček, vážně nestojím. /:/)

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 23 led 2018 13:16

I když vím, že otázka je pro dívky, žena a babičky, neodpustím si větu, kterou říká moje sestřenice: Tanga, to jsou niti v řit*. Nic ve zlém. ;) ;)

Chci věřit, že jsi se nezaregistrovala pouze k této otázce? Potřebujeme tu někoho i přes módu na stálo.

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 23 led 2018 17:29

Já, jako chlap, dodám, ze jen velmi málo holek a bab má zadek, kterému tanga sluší - i když je mnoho takových, které si to myslí...
:lol:
Osobně preferuji na holkách takové ty jakoby trenýrky (neznám odborný termín).
;)

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 23 led 2018 20:03

mowla Já, jako chlap, dodám, ze jen velmi málo holek a bab má zadek, kterému tanga sluší - i když je mnoho takových, které si to myslí... :lol: ;)
Tak. A totéž platí i leginách. ;)


Jíťa

Re: Tanga vs. pohodlí?

Nový příspěvek od Jíťa » 31 bře 2020 13:20

Tak tanga jsou taková, že si na ně žena buď zvykne (a nemá potřebu si je pořád vyndávat) :) A nebo to prostě vyzkouší a nedá to. Mě to bylo ze začátku také nepříjemné. Ale potom jsem si zvykla a když se dají sehnat i takové krásné kousky, tak proč ne že ;)


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Tanga na koupaliště?
       od Verca_15 » 26 čer 2018 10:16 »
    3 Příspěvků
    1200 Zobrazení
    Poslední příspěvek od dabač
    26 čer 2018 13:07