Kde je Doktor?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Kde je Doktor?

Nový příspěvek od satam » 06 dub 2018 10:18

Už se nám tu několik dní neobjevil Mudr.Lant. Neví někdo, co je s ním? Je to škoda, myslím, že Ferdu by slupnul jako malinu :lol: :lol: :lol:




Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 06 dub 2018 15:24

Jel na Velikonoce na návštěvu do Polska. Asi se mu tam líbí, tak se ještě nevrátil. ;)

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 06 dub 2018 15:35

Ann Jel na Velikonoce na návštěvu do Polska. Asi se mu tam líbí, tak se ještě nevrátil. ;)
Dík za informaci :-y

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 07 dub 2018 19:59

Teda satame, to bych do tebe nikdy neřekl, že jsi měl o mne obavu, potěšilo mne to. -:-/ An psala, že jsem byl v Polsku, dnes jsem se vrátil a koukám, že bych měl něco napsat, třeba o Ferdovi.
Když jsem si přečetl jeho původní otázku ohledně červené slanině, hned jsem ji pochopil, asi proto, že trochu tomuto žánru rozumím. :lol:
Ferda se ptal jestli bude po napíchání slanina červená, ty jsi stroze odpověděl že nebude, ale nenapsal si proč nebude. Věděl si to, nebo nevěděl?!
Dabač to napsal dobře, že pokud se napíchá bůček, tak svalová hmota bude růžová, ale tuková nebude a to samé je s krkovičkou. Poté se do toho vložil Mowla, který tvrdí, že slanina k uzení jde napíchat, což je podle mne blbost. Nejde napíchat, i kdyby měl injekci s deseti otvory. Slanina se dělá tak, že se obalí soli a nechá se několik dnů (i dvacet) v soudku a pak se ještě rozdělá slaný roztok a nechá se dalších pár dnů.
Pokud se Ferda ptal na jiných fórech, což mu i věřím, dostal správnou odpověď, ale vy jste se do něho obuli, sprostě jste ho uráželi (on se jen bránil) a nedivím se, že se už neukázal. Jo, a ta Iliana mi je také podezřelá/ý.
An bych omluvil, ta není odbornice na vepřové, ale flóru i faunu.

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 07 dub 2018 20:13

Ahoj doktore...
;)
Su rad, ze jsi stále mezi námi. ...
;)


Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 07 dub 2018 20:15

mowla Ahoj doktore...
;)
Su rad, ze jsi stále mezi námi. ...
;)
Dík. Já taky, ale moc nadšen nejsem. Sis nevšiml, že se tu vetřel nový uživatel, který si tu dělá reklamu? A to ho tu necháte jen tak: https://www.24poradna.eu/muze-prasknout ... t1715.html

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 07 dub 2018 21:13

Doktore, rád tě vidím zpět :-pa
Jen něco málo pro upřesnění: Na Ferdovu otázku zda Bude slanina červená, jsem odpověděl jasně, že Nebude. Jestli mám A? brát jako dotaz proč nebude červená, tak věz, že ten dotaz svědčí o vysoké inteligenci tazatele, který si pak i dále sám naběhl. Necítím žádnou vinu, i když skutečný důvod toho, že slanina nezčervená opravdu nevím. A necítím se proto nijak odpovědný za to, co následovalo.
Co se té reklamy týká, okamžitě jsem hledal způsob, jak to zastavit. Bohužel v Pravidlech jsem nic nenašel a Admin mám pocit, že moc nereaguje nebo reaguje jen velmi nerad. Proto jsem se tím dále nezabýval.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 08 dub 2018 09:43

satam Doktore, rád tě vidím zpět :-pa
Jen něco málo pro upřesnění: Na Ferdovu otázku zda Bude slanina červená, jsem odpověděl jasně, že Nebude. Jestli mám A? brát jako dotaz proč nebude červená, tak věz, že ten dotaz svědčí o vysoké inteligenci tazatele, který si pak i dále sám naběhl. Necítím žádnou vinu, i když skutečný důvod toho, že slanina nezčervená opravdu nevím. A necítím se proto nijak odpovědný za to, co následovalo.
Co se té reklamy týká, okamžitě jsem hledal způsob, jak to zastavit. Bohužel v Pravidlech jsem nic nenašel a Admin mám pocit, že moc nereaguje nebo reaguje jen velmi nerad. Proto jsem se tím dále nezabýval.
Satame, na to A? bys neměl být háklivý...
V Pravidlech této poradny je v bodě č 9 jasně napsané o zákazu vkládání reklamy. Pravda, je také v pravidlech ( č.8) napsáno, že se může vložit odkaz, ale aby se někdo zaregistroval jako V okno - plastová okna, to už zavání porušením pravidel. O bodu 10 raději psát nebudu. :lol:

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 08 dub 2018 09:46

Mudr.Lant Ann bych omluvil, ta není odbornice na vepřové.
Děkuji, to opravdu nejsem. :lol: Proto se zeptám, nešla by slanina napíchnout roztokem voda, sůl a červená paprika?

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 08 dub 2018 09:49

satam Co se té reklamy týká, okamžitě jsem hledal způsob, jak to zastavit. Bohužel v Pravidlech jsem nic nenašel a Admin mám pocit, že moc nereaguje nebo reaguje jen velmi nerad. Proto jsem se tím dále nezabýval.
Máš tam tlačítko nahlásit. Stiskl jsi ho?

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 08 dub 2018 09:53

No vidím, že ne. :lol: Udělala jsem to nyní.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 08 dub 2018 09:59

Ann Děkuji, to opravdu nejsem. :lol: Proto se zeptám, nešla by slanina napíchnout roztokem voda, sůl a červená paprika?
An, i to by nešlo, napíchat tímto roztokem, ale výborná slanina je, když ji obalíš ve směsi papriky sladké a trošičku pálivé, a jak znám Mowlu, ten by přidal i chilli.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 08 dub 2018 10:00

Ann No vidím, že ne. :lol: Udělala jsem to nyní.
Já to udělal už včera, ale admin je asi mimo dosah.

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 08 dub 2018 10:09

Mudr.Lant Dík. Já taky, ale moc nadšen nejsem. Sis nevšiml, že se tu vetřel nový uživatel, který si tu dělá reklamu? A to ho tu necháte jen tak: https://www.24poradna.eu/muze-prasknout ... t1715.html
No - já to už neřeším...
Admin tu nechává podstatně - podle mne, škodlivější příspěvky...
;)

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 08 dub 2018 13:18

Mudr.Lant V Pravidlech této poradny je v bodě č 9 jasně napsané o zákazu vkládání reklamy. Pravda, je také v pravidlech ( č.8) napsáno, že se může vložit odkaz, ale aby se někdo zaregistroval jako V okno - plastová okna, to už zavání porušením pravidel. O bodu 10 raději psát nebudu. :lol:
Doktore, právě že to jen zavání, ale spíš je to na hraně. Zrovna tak bod 9 zdaleka nezakazuje vkládat reklamu, ale naopak poněkud nejasně říká "Je zakázáno ..... nevhodně blokovat fórum reklamou". Ale to už je jen polemika. Jak jsem se zmínil, Admin nejeví moc chuti k řešení těchto situací. Já osobně už se tím dále zabývat nebudu.

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 08 dub 2018 13:34

Mudr.Lant An, i to by nešlo, napíchat tímto roztokem, ale výborná slanina je, když ji obalíš ve směsi papriky sladké a trošičku pálivé, a jak znám Mowlu, ten by přidal i chilli.
;)
Jo jo - to dělám s bůčkem...
Uvařím syrový s kořenovou zeleninou a ještě za tepla jej ve směsi paprik obalím (někdy přidám sušený česnek)...
Pak do alobalu a do lednice - jakmile ztuhne, je to výtečná delikateska...
;)

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 10 dub 2018 12:23

Adminovi křivdíte. odkaz na firmu V okno - plastová okna už tady není. Stačí mu to nahlásit a ne čekat že bude všechno prohlížet a všimne si sám. ;)

V okno - plastová okna
člen
Příspěvků 4
Registrován 03 dub 2018 08:01

Nový příspěvek od V okno - plastová okna » 07 kvě 2018 10:19

satam Doktore, právě že to jen zavání, ale spíš je to na hraně. Zrovna tak bod 9 zdaleka nezakazuje vkládat reklamu, ale naopak poněkud nejasně říká "Je zakázáno ..... nevhodně blokovat fórum reklamou". Ale to už je jen polemika. Jak jsem se zmínil, Admin nejeví moc chuti k řešení těchto situací. Já osobně už se tím dále zabývat nebudu.
Dobrý den,

vidím, že se tady kolem našeho příspěvku strhla vlna kritiky. Admin už odkaz smazal a my jsme se omluvili za jeho vložení. Naším primárním cílem není spamovat diskuzní fóra odkazy na naše služby, nýbrž odpovídat na dotazy diskutujících, které se vztahují k problematice plastových oken, které vyrábíme a montujeme již řadu let, a proto k tomuto tématu máme co říci. Chceme podat pravdivé odpovědi na otázky diskutujících, protože se nám občas zdá, že otázky položené některými diskutujícími na téma plastových oken jsou poněkud zcestné, a proto se snažíme hlavně poradit. a to, že se neskrýváme za pochybná jména jako např. "Jan Novák" je vůči diskutujícím férové.

Mějte pěkný den ;)

S pozdravem technické oddělené firmy V okno

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 07 kvě 2018 10:56

Pokud jsi domluven s adminem, není co řešit. Osobně se mi nelíbí V okno - plastová okna. Líbilo by se mi třeba Franta, machr na okna nebo v podobném stylu.

V okno - plastová okna
člen
Příspěvků 4
Registrován 03 dub 2018 08:01

Nový příspěvek od V okno - plastová okna » 07 kvě 2018 11:46

Mudr.Lant Pokud jsi domluven s adminem, není co řešit. Osobně se mi nelíbí V okno - plastová okna. Líbilo by se mi třeba Franta, machr na okna nebo v podobném stylu.

Shodou okolností náš technik se jmenuje Franta :D Ale přeci jenom jsme chtěli zanechat trochu oficiálnější formu... Vězte, že pod oficiálním názvem V okno - plastová okna vystupují skuteční lidé jako vy a technické znalosti, kterými disponuje náš technik Franta (machr přes okna) se budou určitě diskutujícím hodit. Tedy, abychom se vrátili k tématu, kterému rozumíme - v případě dotazů na plastová okna nás kontaktujte ;)

Pěkný den.


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Jezdí v každé sanitce i doktor?
       od Andrej G. » 13 pro 2016 14:47 »
    2 Příspěvků
    846 Zobrazení
    Poslední příspěvek od prasák
    14 pro 2016 13:55
  •    Jak doktor pozná žaludeční vředy?
       od picasso » 25 led 2017 12:18 »
    4 Příspěvků
    1138 Zobrazení
    Poslední příspěvek od picasso
    25 led 2017 13:43
  •    Musí říct doktor pacientovi pravdu?
       od Chadraba Petr » 10 srp 2017 13:58 »
    4 Příspěvků
    880 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ann
    10 srp 2017 19:35
  •    Který doktor sahá na ženy?
       od Budoucí doktor » 23 zář 2017 09:22 »
    5 Příspěvků
    952 Zobrazení
    Poslední příspěvek od dabač
    24 zář 2017 17:13
  •    Může doktor odmítnout pacienta bez kartičky pojišťovny?
       od lea » 16 lis 2017 08:24 »
    2 Příspěvků
    913 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Jitule
    16 lis 2017 09:12