Investice do kryptoměn - začátečník

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
PetrD
člen
Příspěvků 1
Registrován 27 pro 2018 09:19

Investice do kryptoměn - začátečník

Nový příspěvek od PetrD » 27 pro 2018 09:25

Co si myslíte o investici do kryptoměn? Uvažuji nad menšími kryptoměnami. S investicemi se také pojí další věci, jako směnárna atd., zaujala mě česká směnárna Simple Coin, máte s ní někdo zkušenost? Je lepší investovat teď, nebo ještě vyčkat? Nemám moc zkušeností, tak bych rád znal názory zkušených. Díky




Eva
hlavní moderátor
Příspěvků 223
Registrován 10 pro 2018 17:49

Re: Investice do kryptoměn - začátečník

Nový příspěvek od Eva » 27 pro 2018 11:08

Tady ti nejspíš v tomhle směru nikdo neporadí. Sama s tím zkušenosti nemám.

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Re: Investice do kryptoměn - začátečník

Nový příspěvek od satam » 27 pro 2018 13:36

Pro začátek doporučuji přečíst si třeba tohle https://www.novinky.cz/internet-a-pc/49 ... tovat.html


Petr

Re: Investice do kryptoměn - začátečník

Nový příspěvek od Petr » 25 črc 2019 16:15

Toto téma mne velmi zajímá. Možná si říkáte, jak Bitcoinem zaplatím prostou kávu za 50 Korun, když cena jednoho Bitcoinu se nyní pohybuje kolem $15 000 (~350 000 Kč)? Na tom přeci musím ztratit majlant! Ve skutečnosti tomu tak vůbec není, protože Bitcoin se může rozdělit až na osm desetinných míst. Veškeré informace se dají zjistit zde


Joshua

Re: Investice do kryptoměn - začátečník

Nový příspěvek od Joshua » 19 srp 2020 23:23

Zdravím o btc už mám dost načteno, ale zkušenosti s investicemi žádné, ještě se zajímám o investice do takových dluhopisů ale taky to je zatím ve fazy zjišťování informací, asi si ještě tak rok počkám než se uklidní ekonomická a politická krize s koronou a pak možná zainvestuji.

LukasNovotny
člen
Příspěvků 12
Registrován 24 črc 2020 15:35

Re: Investice do kryptoměn - začátečník

Nový příspěvek od LukasNovotny » 20 srp 2020 12:20

Cryptos jsou velmi populární a budou v budoucnu díky svým bezpečnostním a bezpečnostním vlastnostem. Mám několik bitcoinů a obvykle je používám k provádění transakcí online, když se účastním turnaje, jako jsou ty, o kterých si můžete přečíst v globusbet.com/cz Rozhodnutí investovat je vaše, ale jedna rada ode mne je začít malými kroky a zvážit vaše příležitosti. Banky, vlády, kasina je používají z dobrého důvodu a věřím, že z této nové technologie můžeme také těžit.


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Dát na auto značku začátečník?
       od Nina » 13 lis 2017 00:52 »
    3 Příspěvků
    1592 Zobrazení
    Poslední příspěvek od satam
    13 lis 2017 09:57
  •    Do jakých kryptoměn investovat v roce 2018?
       od luděk » 09 led 2018 18:15 »
    1 Příspěvků
    1001 Zobrazení
    Poslední příspěvek od satam
    09 led 2018 23:29