Neprizpusobivi cikani!!

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
petrskonik
člen
Příspěvků 12
Registrován 26 úno 2019 11:56

Neprizpusobivi cikani!!

Nový příspěvek od petrskonik » 26 úno 2019 15:36

Žijeme v malé vesnici Kbílek a přiestehovali se sem cikáni, žijou v jednom domě a je jich asi 30 nebo kolik a ted se kvuli nim bojím poustěť děti na na ves, protože tady akorát dělaj bordel!!! Může mi někdo poradit na koho se mam obrátit?? necheme je tady!!




kašpar

Re: Neprizpusobivi cikani!!

Nový příspěvek od kašpar » 26 úno 2019 19:15

S tím už nic nenaděláte.To jste se měli vzpamatovat dříve pokud jste věděli že je daný dům na prodej.Znám jednu obec kde také do bývalé hospody měli se stěhovat hnědí češi.Obyvatelé dané obce ale včas zareagovali hospodu vykoupili a nechali zbourat.Problém byl vyřešen.

petrskonik
člen
Příspěvků 12
Registrován 26 úno 2019 11:56

Re: Neprizpusobivi cikani!!

Nový příspěvek od petrskonik » 27 úno 2019 10:39

kašpar
26 úno 2019 19:15
S tím už nic nenaděláte.To jste se měli vzpamatovat dříve pokud jste věděli že je daný dům na prodej.Znám jednu obec kde také do bývalé hospody měli se stěhovat hnědí češi.Obyvatelé dané obce ale včas zareagovali hospodu vykoupili a nechali zbourat.Problém byl vyřešen.
Takže si myslite, že jako mam odkoupit vsechny baraky a pak je zbourat? To snad nemyslite vazne? Tohle je uvazovani 10 leteho ditete! :-/n :-/n

kašpar

Re: Neprizpusobivi cikani!!

Nový příspěvek od kašpar » 27 úno 2019 14:47

Uvažujete jako 10ti leté dítě vy.Pokud jste nepochopil odpověď tak to je váš problém.Nevím kolik baráků v té vaší vesničce uvedené etnikum obsadadilo.Podle vašeho článku je to jeden barák.Já jsem napsal že v uvedené vesnici se občané dohodli na odkupu té hospody když se dozvěděli že se tam má nastěhovat nepřizpůsobivá rodina.Dohodli se a danou nemovitost společně zakoupili a následně nechali zbourat.Nevím co je na tom k nepochopení.Pokud je situace taková jak píšete vy tak vám nakonec nezbyde se odstěhovat jinam.Přeji hezký slunečný den.

vera

Re: Neprizpusobivi cikani!!

Nový příspěvek od vera » 08 bře 2019 21:24

Nooo vidite ja jsem cikanka a musela jsem se stehovat kvuli čechum kterí se přistěhovali hned vedle nas,bydleli jsme v krasne řadovce a kvúli nim jsme museli odejít.dělali tam každy den randal ,děti chodili spat v 11h.Večer to byla katastrofa sami kamaradíčkove a chlast.Haranti nevychovany dementi.Noo a měli jsme po klidu.Když jsem jim to řekla že by se měli zklidnit ..že rano vstavame do prace...tak Pan inženyr se mohl posrat...co ja si dovoluji jim něco říkat...Paradox cooo cikani vstavají do prace....jo pani taky jsem si snimi užila. A potom jsme se dozvěděli že se rozvedli a prodali to protože se mu žena sčuchla se sousedem. Tak to jen tak na uvod že češi jsou taky nevychovany.Nic vam nezbyde než utect od tamtut.


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek