zmenšení poprsí

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
kate

zmenšení poprsí

Nový příspěvek od kate » 05 lis 2020 12:51

Dobrý den, je mi 17 let. Užívam slabou HA. Potřebovala bych poradit jak zmenšit nebo se nejlépe zbavit prsou. Mám velikost B-C. Opravdu se za ně stydím a nechci je. Nemám možnost brát různé hormony nebo podstoupit operaci. Navíc mám podváhu. Děkuji za odpověď




satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Re: zmenšení poprsí

Nový příspěvek od satam » 06 lis 2020 08:50

V tvém věku je velice předčasné se tímto tématem zabývat. Píšeš, že máš podváhu, ale jinak o své postavě nepíšeš vůbec nic. Navíc postavu nemáš vzhledem k věku dotvarovanou, ještě se ti může změnit. Pak se může stát, že budeš mít hezkou ženskou postavu a k té nějaká prsa patří.
Chápu, že ti prsa můžou vadit, ale pokud nejsi lesbička, pak bys měla pochopit, že prsa hrají svou roli i při navazování vztahů s opačným pohlavím.
Takže můj závěr: Hormony jsou nesmysl, na operaci nemáš a navíc by byla velice předčasná a vlastně jiný přírodní způsob neexistuje, snad kromě cvičení a hubnutí, což se však projeví hlavně na jiných částech těla, na prsou minimálně. Pokud uvažuješ o normálním životě ženy, pak se tím teď přestaň trápit a případně se k tomu vrať ve zralé dospělosti, a to hlavně v případě, že ti budou prsa na obtíž ze zdravotních důvodů. Ty zdravotní důvody můžou být i psychické.

Hanny

Re: zmenšení poprsí

Nový příspěvek od Hanny » 18 lis 2020 13:44

Moje zkušenost je taková, že ať mi doktor napovídal o antikoncepci jak je slaboučká a kdoví co, vždycky to byl hrozný hormonální koktejl a mě narostly prsa do šílených rozměrů, a to jsem ji začala brát v 18ti letech. Navíc mi nedělala vůbec dobře psychicky a měla jsem po ní divný tlak. Takže jsem se rozhodla pro pesar se spermicidním gelem a prerusovanou souloží. Takhle to máme opravdu stoprocentní. Jo a k těm prsům, opravdu jsi na to ještě velmi mladá. Ale třeba do budoucna tady nějaké info o úpravě prsou. Jak zmenšení, tak zvětšení či vytvarování.


Odpovědět