Je to týrání nebo je to v pořádku

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Marketa

Je to týrání nebo je to v pořádku

Nový příspěvek od Marketa » 08 pro 2021 10:22

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Můj manžel se kterým se rozvadime me vyrozuje a stanovu si Podmínky jak co bude. Mame dvouletou dceru. Když jaem od něho chtěla odejít zjistila že jaem těhotná zůstala jsem pod přesvědčením že me miluje. Když jsem byla těhotná začal me deptat, pořizovat vynutil si sex. Kdyz se dcera narodila rekl mi ze neni jeho ze ma modré oči. Ponizoval mě celé dva roky. Pry se semnou chtěl rozvést ale jeho matka mu řekla at počká az mala bude větší aby věděla kdo je táta. Ja se snažila aby všecko bylo dobrý. Aby chom zůstaly jako rodina. Podváděl mě Vyhodil mě z domu s dcerou nasel si ženskou a ted me vydírá ze mi sebere dítě. Jeho právník mu řekl ze to pro ti němu nemohu použít. Že me vydiri ze to pry neni psychické týrání. Kdo mi pomůže mam i nahravky videa a nikdo mi nepomůže opravu mu všecko projde zase ? Mam nahravku kdy mi říkala ze mi to nikso neuvěří že lzu. A nemohu jí použít ? Vyhrozuje mi do teď ze se neamim odstěhovat furt co mám dělat a nemám vlastně pomůže mi někdo je to v pořádku? Co mi dělá? Děkuji za odpověď




Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Je psychické týrání trestný čin?
       od Gustav » 07 bře 2016 03:27 »
    2 Příspěvků
    1356 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ralf
    13 kvě 2016 08:09
  •    Nechávat psa doma několik dní samotného, týrání?
       od Pavelll » 23 úno 2017 12:24 »
    9 Příspěvků
    1905 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Mudr.Lant
    25 úno 2017 11:38
  •    Psychické týrání
       od Libuše » 01 dub 2017 10:36 »
    3 Příspěvků
    1217 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Paulie
    01 dub 2017 13:36
  •    tyrani
       od Italka » 19 led 2018 19:35 »
    3 Příspěvků
    859 Zobrazení
    Poslední příspěvek od satam
    20 led 2018 10:02
  •    Kam nahlásit týrání dítěte?
       od Harry » 03 črc 2018 13:47 »
    2 Příspěvků
    887 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Harry
    03 črc 2018 14:29