Stránka 1 z 1

Dotaz pro Admina?

Napsal 20 úno 2017 10:29
od Mudr.Lant
Admine, proč není koncovka na této poradně CZ :?:

Napsal 23 úno 2017 14:37
od Admin 24poradna.eu
Mám za to že když jsem poradnu zakládal byla koncovka .cz obsazená. Možná jsme ale chtěli udělat československou poradnu tak proto ta koncovka EU. Co jsem koukal na statistiky jak 90% lidí přijde z vyhledávačů na určité slova, takže je jedno jakou to má je koncovku. Taky už jsem přemýšlel o tom když je teď volná koncovka cz ji koupit a poradnu tam přendat, než by to ale vyhledávač zase přeindexoval že jsme na jiné adrese tak by sem nějakou dobu nechodil nikdo. Tak už to nechám takto.

Odpovídám až teď. Nevšiml jsem si tý otázky. Příště stačí u otázky kliknout na nahlásit, přijdete mě do dvou minut sms a hned odpovím.

Jestli budu mít večer čas tak tlačítko nahlásit upravím. Chtěl bych tam dát tyto možnosti. Aby šlo po kliknutí na tlačítko nahlásit označit určitou volbu.

1. Spam reklama
2. Nevhodný pohoršující příspěvek
3. Prosím admina o kontrolu příspěvku (to bys příště označil a do 2 minut bych to věděl a mohl odpovědět)
.....

Pak už by se nestalo že bych o veřejně diskutované otázce určené mě nevěděl.

Co si o tom myslíte, mám přidat ještě nějakou volbu?

Na poradně se toho teď moc nezměnilo, jelikož Čertík odletěl do ciziny a já jelikož mám 30 webů a další podnikatelské záměry, tak na to momentálně nemám tolik času.

Za překlepy se omlouvám píšu to na mobilním telefonu cestou na konferenci. Díky za pochopení

Napsal 23 úno 2017 14:44
od Mudr.Lant
Díky ti za odpověď. Mě to s tou koncovkou bylo divné, ale samozřejmě to nechej tak jak to je. O nějaké nové volbě rozhodneme všichni společně.