Jako trhat třešně z vysoké třešně?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Roman Kučera

Jako trhat třešně z vysoké třešně?

Nový příspěvek od Roman Kučera » 31 kvě 2017 08:02

Na zahradě mám třešeň která je vysoká asi 8 metrů. Má cenu si ji nechat nebo ji porazit? Stejně bych se na případné třešně nedostal.




Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 31 kvě 2017 08:11

Na takový problém se vymyslel žebřík. Nebylo by škoda pokácet třešeň která plodí?

Roman Kučera

Nový příspěvek od Roman Kučera » 31 kvě 2017 08:35

Když nechám třešně na stromu kam nevylezu, nebudou pak padat na zahradu shnilé? Aby to zahradě spíše neuškodilo.

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 31 kvě 2017 09:34

Žebřík a ještě si také můžeš pořídit trháček na ovoce. Je na dlouhé tyči a dosáhneš s ním daleko. Kam nedosáhneš, tam třešně sklidí ptáci. Určitě je škoda plodící strom porážet.

Eman

Nový příspěvek od Eman » 31 kvě 2017 14:03

Než stačí ty třešně shnít, oberou je špačkové. Trháček na třešně neznám, ale to ještě neznamená, že neexistuje :lol:


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek