Proč si tady hřejete hada na prsou?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Bambus

Proč si tady hřejete hada na prsou?

Nový příspěvek od Bambus » 09 lis 2017 11:12

Přišel jsem na tyto stránky z Facebooku, kde je nabídka k registraci, kterou jsem měl záměr uskutečnit, ale teď se rozmýšlím, jestli tak učiním. Říkám si, rozkoukni se a uvidíš jak to tady funguje. Hned při prvním mém příspěvku k dotazu od Boba ohledně pístních kroužků, jsem narazil na člověka, kterého nemíním jmenovat, který, aniž by vysvětlil svá slova, začal mi vulgárně nadávat a dokonce se přidal další člen, a tak si říkám, že to není normální, takto se vyjadřovat k člověku, který ho upozornil na to, že v jeho popisu ,,jak na kroužky,, píše nesmysly, což by mi potvrdili i ...nácti letí kluci jezdící na pionýrech. Nabývám dojmu, že nesnese kritiku na svou osobu, vytrhuje slova z kontextu a jen proto, aby se dělal tím nejlepším.
Nedalo mi to a našel si čas na některé z jeho příspěvků. Pravda je, že některé příspěvky jsou na dobré úrovní, ale je také spousta příspěvků, které by admin na jiných poradnách odměnil BAN -em a divím se adminovi nebo majiteli, že už tak neučinil dávno. Vždyť člověk takového ražení ničí poradny v základech.
Registraci si ještě rozmyslím.

Bambus




Uživatelský avatar
Jitule
člen
Příspěvků 1592
Registrován 20 bře 2016 07:27

Nový příspěvek od Jitule » 09 lis 2017 11:26

Trochu odbočím. Poslední dobou se mi nelíbí na této poradně že se sem přijde někdo na něco zeptat, a místo odpovědi ve které by poděkoval za radu, začne zdejší rádce ještě urážet. Dříve to tak nebylo. Nedávno jsem četla v nějakém příspěvku že tazatel napsal Mowlovi "blbečku" atd... Dříve to tak nebylo. Dokud budou tazatelé urážet zdejší rádce, tak sem chodit radit nebudu. Připadá mi to že určitý lidé se sem jdou místo na něco zeptat spíše pohádat.

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 09 lis 2017 11:26

Ten člověk má nick "satam" a nenechá si nadělat na hlavu od "inteligenta", jako jsi ty. Kdo tady komu začal nadávat ("chytrolíne", "ty chytráku") je záležitost posouzení a tvého svědomí. Víc nemám, co bych k tomu řekl, snad jen dotaz: Nejsi příbuzný pana "Doktora"? -:-/

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 09 lis 2017 11:29

Jitule Trochu odbočím. Poslední dobou se mi nelíbí na této poradně že se sem přijde někdo na něco zeptat, a místo odpovědi ve které by poděkoval za radu, začne zdejší rádce ještě urážet. Dříve to tak nebylo. Nedávno jsem četla v nějakém příspěvku že tazatel napsal Mowlovi "blbečku" atd... Dříve to tak nebylo. Dokud budou tazatelé urážet zdejší rádce, tak sem chodit radit nebudu. Připadá mi to že určitý lidé se sem jdou místo na něco zeptat spíše pohádat.
Jitule, vřele s tebou souhlasím. Velmi rád bych tady jenom radil a nezabýval se pitomostmi. Ale urážet se nenechám. Snad mě chápeš.

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 09 lis 2017 11:40

Bambusi, lidem tvého druhu se na poradnách a fórech říká "troll". Už jsi o tom něco slyšel?


Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 09 lis 2017 12:18

Nehodlám/nemohu hodnotit kvalitu informací v diskusi o pístních kroužcích Mustanga (jak jsem psal, nikdy jsem ten motor zevnitř neviděl), ale - Bambusi - začal jsi 'zešměšňovat' jiného rádce - a to jako nově příchozí (tedy, pravděpodobně, neznalý zdejších mravů a stavu) a neregistrovaný...
Běžně, řekl bych, to lze nazvat drzostí...
___
Hele - nech vychladnout emoce, trošku se umravni, registruj se - a myslím, že tvá další spolupráce s tímto webem by mohla být prospěšná...
;)

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 09 lis 2017 12:24

Kdyžuž jsme v tom 'vyříkávání si..
Satame - nazval jsem tě "blbečkem", někde (nechce se mi to přesně hledat) se zmiňuješ, že neoprávněně...
:lol:
Bylo to tady - https://www.24poradna.eu/topic13992.html ...
A bylo to proto, že jsi neměl pravdu (ale o tom už opravdu nehodlám diskutovat) a ještě jsi své teorie opíral o naprosté nesmysly (severský jazyk finština etc.).
___
Ale jinak nemohu říct, že by mi při pohledu na tvůj nick rudlo před očima...
;)

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 09 lis 2017 12:30

Jitule Trochu odbočím. Poslední dobou se mi nelíbí na této poradně že se sem přijde někdo na něco zeptat, a místo odpovědi ve které by poděkoval za radu, začne zdejší rádce ještě urážet. Dříve to tak nebylo. Nedávno jsem četla v nějakém příspěvku že tazatel napsal Mowlovi "blbečku" atd... Dříve to tak nebylo. Dokud budou tazatelé urážet zdejší rádce, tak sem chodit radit nebudu. Připadá mi to že určitý lidé se sem jdou místo na něco zeptat spíše pohádat.
Jitule - rád tě opět čtu...
;)
Ano, tazatelé (i rádci) jsou lidé různé, ale osobně jsem raději, když mne 'trubka' nazve blbečkem, než kdyby se tu nic nedělo.
Takže - osobně budu raději, když sem bude proudit množství i třeba zvláštních lidí, než aby tu bylo mrtvo...
;)
A neboj - já su spíš ješita, než depresí trpící introvert, hany si nevšímám... (jo Hany - to zase jo, některé...).
:lol:
___
Raději sem (za námí) choď - rádi tě 'uvidíme'...
;) :-pa a:-)

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 09 lis 2017 12:42

mowla Kdyžuž jsme v tom 'vyříkávání si..
Satame - nazval jsem tě "blbečkem", někde (nechce se mi to přesně hledat) se zmiňuješ, že neoprávněně...
:lol:
Bylo to tady - https://www.24poradna.eu/topic13992.html ...
A bylo to proto, že jsi neměl pravdu (ale o tom už opravdu nehodlám diskutovat) a ještě jsi své teorie opíral o naprosté nesmysly (severský jazyk finština etc.).
___
Ale jinak nemohu říct, že by mi při pohledu na tvůj nick rudlo před očima...
;)
Mowlo, kašlu na to, a to jsi už snad sám zjistil. Každý máme svou pravdu a není důvod se kvůli tomu častovat vulgárními výrazy. Mám tě za chytrého člověka, takže jsem to nadále mlčky přešel jako rozkvetlou louku ;) :lol:

Bambus

Nový příspěvek od Bambus » 09 lis 2017 12:45

mowla Nehodlám/nemohu hodnotit kvalitu informací v diskusi o pístních kroužcích Mustanga (jak jsem psal, nikdy jsem ten motor zevnitř neviděl), ale - Bambusi - začal jsi 'zešměšňovat' jiného rádce - a to jako nově příchozí (tedy, pravděpodobně, neznalý zdejších mravů a stavu) a neregistrovaný...
Běžně, řekl bych, to lze nazvat drzostí...
___
Hele - nech vychladnout emoce, trošku se umravni, registruj se - a myslím, že tvá další spolupráce s tímto webem by mohla být prospěšná...
;)
Mowlo, to, že jsem jako první napsal o kravině a nazval ho chytrákem, je podle vás že jsem drzý, sprostý a dokonce i troll?
Kdybyste si Mowlo pořádně přečetl jeho první odpověď, zjistíte, že tam má špatně uvedenou součástku a to nemusíte nikdy rozdělovat motor. Tam začal ten spor, který to invidium, vyvolalo.

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 09 lis 2017 12:48

Mowlo, von je fakt úplně blbej :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 09 lis 2017 13:02

Bambus Mowlo, to, že jsem jako první napsal o kravině a nazval ho chytrákem, je podle vás že jsem drzý, sprostý a dokonce i troll?
Kdybyste si Mowlo pořádně přečetl jeho první odpověď, zjistíte, že tam má špatně uvedenou součástku a to nemusíte nikdy rozdělovat motor. Tam začal ten spor, který to invidium, vyvolalo.
Bambusi - jak už jsem napsal - nemohu rozřešit problém, protože jeho řešení neznám... A nebudu ten problém ani komentovat...
___
1. na netových fórech si běžně tykáme, dodrž, prosím, tuto formalitu
2. ano, to že jako 'neznámý' nazveš 'známého' "chytrákem" je drzé (představ si, že nejsi na netu, ale v hospě)
3. "troll" a "sprostý" jsem nenapsal - nepřisuzuj mi to

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 09 lis 2017 13:04

mowla 3. "troll" a "sprostý" jsem nenapsal - nepřisuzuj mi to
Napsal sem to já a trvám na tom.

Bambus

Nový příspěvek od Bambus » 09 lis 2017 13:20

mowla Bambusi - jak už jsem napsal - nemohu rozřešit problém, protože jeho řešení neznám... A nebudu ten problém ani komentovat...
___
1. na netových fórech si běžně tykáme, dodrž, prosím, tuto formalitu
2. ano, to že jako 'neznámý' nazveš 'známého' "chytrákem" je drzé (představ si, že nejsi na netu, ale v hospě)
3. "troll" a "sprostý" jsem nenapsal - nepřisuzuj mi to
Připadá mi to tady jako v jedné z poraden, kde se vytvořil klan, který nepustí mezi sebe člověka, který má odlišné, ale pravdivé názory než oni.
Tady se zaregistrovat? Už nemám zájem, protože mezi takovými jací jste vy dva, bych byl jako růže mezi trním.

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 09 lis 2017 13:22

A není to náhodou 24poradna.cz???

Uživatelský avatar
mowla
člen
Příspěvků 6210
Registrován 13 črc 2017 16:26

Nový příspěvek od mowla » 09 lis 2017 13:27

Bambus Připadá mi to tady jako v jedné z poraden, kde se vytvořil klan, který nepustí mezi sebe člověka, který má odlišné, ale pravdivé názory než oni.
Tady se zaregistrovat? Už nemám zájem, protože mezi takovými jací jste vy dva, bych byl jako růže mezi trním.
Klan?? - no - se Satamem se nemáme zrovna v lásce...
:lol:
Ale - jak chceš, poupátko... Přemlouvat tě nebudu...
:lol: :lol: :lol:

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 09 lis 2017 13:57

mowla Ale - jak chceš, poupátko... Přemlouvat tě nebudu...
:lol: :lol: :lol:
:-y :lol: :-y :lol: :-y :lol:

dabač
člen
Příspěvků 2273
Registrován 06 črc 2016 14:10

Nový příspěvek od dabač » 09 lis 2017 15:51

Bambus klidně jdi do prdele.

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 10 lis 2017 12:07

Jitule Trochu odbočím. Poslední dobou se mi nelíbí na této poradně že se sem přijde někdo na něco zeptat, a místo odpovědi ve které by poděkoval za radu, začne zdejší rádce ještě urážet. Dříve to tak nebylo. Nedávno jsem četla v nějakém příspěvku že tazatel napsal Mowlovi "blbečku" atd... Dříve to tak nebylo. Dokud budou tazatelé urážet zdejší rádce, tak sem chodit radit nebudu. Připadá mi to že určitý lidé se sem jdou místo na něco zeptat spíše pohádat.

Jitule, tvoje odpovědi v poradně jsou vždy správné a přínosné a mohu s nimi jen souhlasit. Ale s touto bohužel ne. Není chyba u tazatelů, ti začnou urážet teprve, když se místo slušné odpovědi dočkají posměchu. Chyba je bohužel ve zdejších rádcích, kteří si dělají legraci na nesprávném místě.

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 10 lis 2017 12:51

Ann, mám takový dojem, že žiješ na nějaké jiné planetě nebo máš trochu zkreslené hodnocení diskuzí, které tady probíhají.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 10 lis 2017 19:00

To tedy čumím, na to nejde snad ani odpovědět, tedy ne na otázku, ale na příspěvky zdejší rádců, nikoliv ženského pohlaví. Ne, nebudu to tady rozvádět. Úsudek mám a to mi do budoucna na této poradně bohatě stačit.


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Už jste viděli hada couvat?
       od Mudr.Lant » 04 kvě 2017 11:49 »
    2 Příspěvků
    1240 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ann
    04 kvě 2017 13:56
  •    Jak vypadá uštknutí od hada?
       od Pavel » 30 dub 2018 09:39 »
    3 Příspěvků
    853 Zobrazení
    Poslední příspěvek od mowla
    30 dub 2018 11:42
  •    Jak se zachovat, když na cestě narazím na hada?
       od Bedřich » 03 zář 2018 18:42 »
    1 Příspěvků
    492 Zobrazení
    Poslední příspěvek od dabač
    03 zář 2018 20:02
  •    Bolest prsou při nekojení
       od H. Anita » 17 kvě 2016 07:49 »
    2 Příspěvků
    575 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Andrea Č.
    17 kvě 2016 07:58
  •    Mění se během těhotenství velikost prsou?
       od Libuše » 15 led 2018 11:10 »
    2 Příspěvků
    668 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Maternita
    17 led 2018 14:26