Co dělat, když chci za měsíc zhubnout?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Žížala

Co dělat, když chci za měsíc zhubnout?

Nový příspěvek od Žížala » 17 čer 2018 20:11

Dobrej. V srpnu jedeme s přítelem na dovču k moři a přítel mi říká že jsem mišelinka. Jak zhubnout do plavek aspoň o 5 kilíček?
Naposledy upravil(a) Žížala dne 22 čer 2018 15:40, celkem upraveno 1 x.
Důvod Na měsíc by to bylo opravdu málo.




Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 18 čer 2018 06:04

No, to moje manželka taky hubla do plavek, ale to už je pár desítek let zpátky. :lol:
Držela, někdy i drastické diety. Týden na jablkách, 14 dnů jedla podle osvědčených receptů, ale jo - jo efekt je neúprosný.
Co tobě poradit? Cvičit, jíst střídmě, cvičit, jíst střídmě, ...

dabač
člen
Příspěvků 2273
Registrován 06 črc 2016 14:10

Nový příspěvek od dabač » 18 čer 2018 07:30

Nejíst.
Naposledy upravil(a) Anonymous dne 18 čer 2018 07:44, celkem upraveno 1 x.
Důvod Nevhodné slovo

Mikula
člen
Příspěvků 114
Registrován 11 říj 2017 15:14

Nový příspěvek od Mikula » 18 čer 2018 10:13

Nejíst právě nebude správná volba. Musíte si nastavit jídelníček. Jíst pravidelně alespoň 5x denně menší porce a do toho mít nějaký pohyb, ale nejsem přes to žádný odborník.

dabač
člen
Příspěvků 2273
Registrován 06 črc 2016 14:10

Nový příspěvek od dabač » 18 čer 2018 11:15

Tím jsem nechtěl říci držet hladovku.To dá rozum.Také jsem musel s vahou dolů.A dokázal to během krátké doby schodit 18 kg.U žen je to trochu jiné.Ale samozřejmě se to chce omezit v množství a v tucích a sladkostí.Poslední jídlo max.V 17 hod.Ale takové aby člověk ošálil žaludek.Protože jsem trpěl jak zvíře tak už v 19 hod radši do postele a pokusit se usnout.Ona to legrace nebyla.Člověk je vzteklý a naštvaný a neustále myslí jen na to jídlo.Bylo to na bednu.Potom tu je ještě jojo efekt.Pokud polevíš váha se vrací.Sežeň si denní rozvrh diabetika druhého stupně a tam máš váhové limity příjmu potravy.Pokud to dodržíš tak zhubneš více jak těch tvých pět kg.Ale zřejmě to s tím hubnutím nemyslíš až zase tak vážně když chceš jenom do plavek na dovolenou.Ženská ale musí být trošku oplácaná na těch správných místech.Ramínko na šaty není to pravé.CHce to nové plavky.


Modérateur

Nový příspěvek od Modérateur » 18 čer 2018 11:44

:-y ;)

dabač Tím jsem nechtěl říci držet hladovku.To dá rozum.Také jsem musel s vahou dolů.A dokázal to během krátké doby schodit 18 kg.U žen je to trochu jiné.Ale samozřejmě se to chce omezit v množství a v tucích a sladkostí.Poslední jídlo max.V 17 hod.Ale takové aby člověk ošálil žaludek.Protože jsem trpěl jak zvíře tak už v 19 hod radši do postele a pokusit se usnout.Ona to legrace nebyla.Člověk je vzteklý a naštvaný a neustále myslí jen na to jídlo.Bylo to na bednu.Potom tu je ještě jojo efekt.Pokud polevíš váha se vrací.Sežeň si denní rozvrh diabetika druhého stupně a tam máš váhové limity příjmu potravy.Pokud to dodržíš tak zhubneš více jak těch tvých pět kg.Ale zřejmě to s tím hubnutím nemyslíš až zase tak vážně když chceš jenom do plavek na dovolenou.Ženská ale musí být trošku oplácaná na těch správných místech.Ramínko na šaty není to pravé.CHce to nové plavky.

fifo
člen
Příspěvků 23
Registrován 14 čer 2018 15:48

Nový příspěvek od fifo » 21 čer 2018 15:43

NA měsíc ? Nebo ZA měsíc ????

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 22 čer 2018 08:57

Bílá vlčice Nač chytat za slovo? Jistě že za měsíc. Po porodu mi zůstalo 15 Kg navíc. Moc mi to vadilo, tak jsem se nasadila dietu tvaroh, bílé jogurty, libové maso a trochu zeleniny. Za dva měsíce byla ta kila pryč.
5 kg za měsíc nebude problém, nemysli na to že máš hlad a soustřeď se na to, že chceš být na dovolené krásná. ;)
A co já? Já také jím zeleninu, libový bůček a tyji! :cry:

fifo
člen
Příspěvků 23
Registrován 14 čer 2018 15:48

Nový příspěvek od fifo » 22 čer 2018 13:10

Mudr.Lant A co já? Já také jím zeleninu, libový bůček a tyji! :cry:
Myslím si, že my chlapi to v tomhle máme trošku jednodušší.. ale vím, co je to za utrpení se nějakým stylem hodit po porodu do pořádku, protože jsem to doma prožíval se svoji ženou. Pomohlo ji hodně to, že jsem ji v tom nenechal a jedl jsem zdravě sní..po málu a víckrát denně.. chodila sama na procházky a když jsme šli spolu.. dali jsme si větší tůru.. nezdá se to, ale existuje několik super zdravých receptů !

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 22 čer 2018 13:34

fifo Myslím si, že my chlapi to v tomhle máme trošku jednodušší.. ale vím, co je to za utrpení se nějakým stylem hodit po porodu do pořádku, protože jsem to doma prožíval se svoji ženou. Pomohlo ji hodně to, že jsem ji v tom nenechal a jedl jsem zdravě sní..po málu a víckrát denně.. chodila sama na procházky a když jsme šli spolu.. dali jsme si větší tůru.. nezdá se to, ale existuje několik super zdravých receptů !
I já chodíval se ženou dlouhé túry, ale já hubl a žena tloustla. A časem si říkám: Bylo to marný, bylo to marný... :lol:

fifo
člen
Příspěvků 23
Registrován 14 čer 2018 15:48

Nový příspěvek od fifo » 22 čer 2018 13:55

Mudr.Lant I já chodíval se ženou dlouhé túry, ale já hubl a žena tloustla. A časem si říkám: Bylo to marný, bylo to marný... :lol:
Nejdřív to bylo takové, že jsem ji jako chtěl podpořit :D pak jsem si vyslechl pár nadávek.. nakonec jsem tlačil kočárek já :D ale je fakt že zhubla a smekám před ní.. já se snažím furt nějak udržovat.. ale věkem to jde hůř a hůř..

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 22 čer 2018 14:33

Ženy to mají jednodušší, která nechce být tlustá, nemusí. Stačí pevná vůle, málo jíst a cvičit. Když chce žena zůstat hezká, vydrží to. Že to nejde, je jen výmluva těch, které se chtějí dobře napapat a starších, kterým už na kráse nezáleží. Vy pánové byste asi nedokázali chodit na vysokých podpatcích jen proto, aby se vaše nohy ženám líbili. /:/)

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 22 čer 2018 14:59

Ann Ženy to mají jednodušší, která nechce být tlustá, nemusí. Stačí pevná vůle, málo jíst a cvičit. Když chce žena zůstat hezká, vydrží to. Že to nejde, je jen výmluva těch, které se chtějí dobře napapat a starších, kterým už na kráse nezáleží. Vy pánové byste asi nedokázali chodit na vysokých podpatcích jen proto, aby se vaše nohy ženám líbili. /:/)
Ano, mají to jednodušší, ale ty co mají dědičné sklony....?

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 22 čer 2018 18:45

Katrin Dědičné sklony? To neznám, považuji to za výmluvu. Moje máma měla velkou nadváhu, bylo to proto, že jedla levná a nezdravá jídla. Jsem po ní, ale sklon k nadváze jsem nezdědila. Také mohou být nemocné, třeba štítná žláza může tloustnutí způsobovat, ale s léky se to dá udržet.
Pravda je, že babička ženy a i její maminka měly problémy se štítnou žlázou, jen dcera je zatím v pořádku, i když je taky krev a mléko.


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Je těžší pro hubeného přibrat nebo tlustému zhubnout?
       od 0lina » 12 úno 2018 11:39 »
    2 Příspěvků
    823 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ann
    12 úno 2018 12:19
  •    Můžu dát fotopasti v lese kam chci?
       od Volkov » 19 kvě 2017 09:40 »
    2 Příspěvků
    806 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ann
    19 kvě 2017 12:01
  •    Můžu si dát pivo, když se chci na vodě projíždět na lehátku?
       od Hazelka » 05 zář 2018 08:06 »
    1 Příspěvků
    444 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Katrin
    05 zář 2018 10:08
  •    Svítí měsíc ?
       od Přemek » 16 čer 2016 08:56 »
    2 Příspěvků
    794 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Sova
    16 čer 2016 09:41
  •    Je vidět měsíc i přes den
       od Libor » 25 srp 2016 09:21 »
    2 Příspěvků
    915 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Jitule
    25 srp 2016 15:32