OBHAJOBA Mudr.lanta

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Mudr.Lant

OBHAJOBA Mudr.lanta

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 03 zář 2018 13:40

Něco na moji obhajobu!
Dabač (Joska) dobře podotkl, že přišlo na mowlova slova, že poradna půjde do kopru a víte proč? Protože Ann, společně se mnou, jsme sami zásobovali poradnu otázkami a že těch otázek byla spousta!
Vy jste jen s klidem odpovídali, někdy i tak, že se to nedalo ani číst. A že od včerejška není nová otázka? Ptáte se proč? Protože jsem s Ann přestal přispívat a to je ten váš kopr.

Víte dobře, jaká tu vládla nevraživost mezi mnou, satamem (Pavel promine), někdy s mowlou, ale díky tomu, že jsem se stal moderátorem, později i adminem, stav na poradně se zklidnil a dost dlouho se satam drží v mezích dobrého chování. Je vynikající češtinář, má obrovské zkušenosti, které by mohl dále předávat, ale komu? Dabači, Ann, mowlovi, mně?
Katrin, Mašínfíra Pepa, Bílá vlčice, Agent s teplou vodou...měli falešné profily a proč? Aby poradna nešla do kopru.

Jako admin jsem chtěl po technické stránce udělat poradnu podle vás, ale nepodařilo se, a ptáte se proč? Protože jste mi házeli klacky pod nohy. Vytvořil jsem na FB profil 24poradny, aby se tu nalákalo více lidí, což je pravda, ale ani jeden (možná nějaká výjimka) nepoložil otázku nebo se zaregistroval, až na madsha, které položila jeden dotaz a zmizla. Chtěli jste chat, že? Když se dal do provozu, tak jste měli tolik výhrad, že to nejde podle vašich představ, ale jak jsem to měl doladit, když tady nikdo nebyl? Tak jsem chat uzavřel. Chtěli jste založit nová fóra, ale také jste měli výhrady, chtěl jsem nechat změnit šablonu poradny, ale neuspěl jsem. Tady jsou prostě starší, myslel jsem i že moudřejší, ale nechci vás urazit slovem "staré struktury" a prostě se nic nebude měnit a tím to haslo.
To je snad vše na moji obhajobu a přeberte si to jak kdo chce.
Teď odeberu adminovi (mně) veškerou pravomoc a zruším jeho profil. Pokud dovolíte, chvíli posečkám s odstraněním mého profilu, abych si mohl přečíst případné vaše slova na vaší obhajobu.
Potom požádám....!




Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 03 zář 2018 14:43

Mudr.Lante, hodně mi křivdíš. Na FB (který nemám ráda a založila jsem si profil jen kvůli poradně) jsem se snažila jak divá. Sdílela jsem pořád dokola odkaz na poradnu, aby se sem někdo aspoň podíval.
Na testování chatu na poradně jsem se také podílela. Jen ty jsi pořád nechtěl pochopit, že chat opravdu nefunguje. Odpovídat mohl jen člověk který měl administrátorská práva. Ze své pozice, jsi to viděl jinak. Obyčejní uživatelé odpovídat nemohli, mohli jen připisovat k tomu, co tam sami napsali.

Ano chtěli jsme nová fóra a tys nám je opravdu založil. Ale sotva se tam objevilo pár příspěvků, fóra jsi zase smazal.......

Co se týká nové struktury poradny, nevím nic o tom, že by někdo byl proti. To ti posílali SZ? Tady se žádný protest neukázal. A to jsem sem koukala opravdu skoro celé dny v době kdy se dělali ty úpravy…… ztracený čas …….....................

dabač
člen
Příspěvků 2273
Registrován 06 črc 2016 14:10

Nový příspěvek od dabač » 03 zář 2018 14:57

No hlavně s tím tvým suverénním nástupem s vyhrůžkami si to podělal úplně.Od začátku jsem tvrdil že je to sranda poradna a mám za to že po vyjasnění zákulisních her jsem se nemýlil.Onoméně často znamená více.Holt Pavle tvé ego tě nakonec dostalo.Měj se.Jinak Satam se jmenuje Petr.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 03 zář 2018 16:04

dabač No hlavně s tím tvým suverénním nástupem s vyhrůžkami si to podělal úplně.Od začátku jsem tvrdil že je to sranda poradna a mám za to že po vyjasnění zákulisních her jsem se nemýlil.Onoméně často znamená více.Holt Pavle tvé ego tě nakonec dostalo.Měj se.Jinak Satam se jmenuje Petr.
Tak konečně sis mohl odpovědět, ale to že jsem nastoupil s vyhrůžkami nezapříčinilo úbytek otázek. Úbytek zapříčinilo to, co jsem psal.Pokud mne paměť neklame, žádnou jsi za tu dobu nepoložil ze svého profilu.
Měj se a neopupínkuj se z toho.
Jinak satam je Pavel.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 03 zář 2018 16:10

Ann Mudr.Lante, hodně mi křivdíš. Na FB (který nemám ráda a založila jsem si profil jen kvůli poradně) jsem se snažila jak divá. Sdílela jsem pořád dokola odkaz na poradnu, aby se sem někdo aspoň podíval.
Na testování chatu na poradně jsem se také podílela. Jen ty jsi pořád nechtěl pochopit, že chat opravdu nefunguje. Odpovídat mohl jen člověk který měl administrátorská práva. Ze své pozice, jsi to viděl jinak. Obyčejní uživatelé odpovídat nemohli, mohli jen připisovat k tomu, co tam sami napsali.

Ano chtěli jsme nová fóra a tys nám je opravdu založil. Ale sotva se tam objevilo pár příspěvků, fóra jsi zase smazal.......

Co se týká nové struktury poradny, nevím nic o tom, že by někdo byl proti. To ti posílali SZ? Tady se žádný protest neukázal. A to jsem sem koukala opravdu skoro celé dny v době kdy se dělali ty úpravy…… ztracený čas …….....................
Ann, zapomněl jsem dodat, že i ty jsi měla veliký podíl na FB. Chat a jeho ladění byl velký problém, a o to jsem také psal. Řekni mi tedy, jak uvařit nudle bez vody? Fóra byly nevyužity, proto jsem chtěl novou šablonu, ale reakce žádná, krom tebe. A vůbec, má to smysl tady plakat nad rozlitým mlékem?


Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 03 zář 2018 16:13

Ne, opravdu nemá. ;)

dabač
člen
Příspěvků 2273
Registrován 06 črc 2016 14:10

Nový příspěvek od dabač » 03 zář 2018 16:53

Mudr.Lant Tak konečně sis mohl odpovědět, ale to že jsem nastoupil s vyhrůžkami nezapříčinilo úbytek otázek. Úbytek zapříčinilo to, co jsem psal.Pokud mne paměť neklame, žádnou jsi za tu dobu nepoložil ze svého profilu.
Měj se a neopupínkuj se z toho.
Jinak satam je Pavel.
Podívej se je to nakonec tvoje věc.Ale zachraňovat něco co tedy není životaschopné je podle mě pitomost.Jenom se prodlužovala agonie.Na oko to vypadalo jakž takž.Ale pravdaje nakonec taková jaká je.A proč bych měl klást a vymýšlet stupidní otázky tak to na mě nikdo nemůže chtít.Pokud jsem rádce tak pokud vím tak poradím.Pokud něco nevím tak se zeptám.Osobně jsem neměl potřebu se na něco ptát.Jinak ti přeji zdraví a v klidu.


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Vzkaz pro uživatele Mudr.Lant
       od Ralf » 08 zář 2016 17:27 »
    3 Příspěvků
    1036 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Mudr.Lant
    08 zář 2016 17:52
  •    Kam se ztratil Mudr.Lant ?
       od Sova » 21 pro 2016 10:11 »
    6 Příspěvků
    1258 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Sova
    23 pro 2016 19:58
  •    Mudr.Lante koukáš sem :-)
       od Einstein » 09 úno 2017 22:38 »
    2 Příspěvků
    761 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Mudr.Lant
    10 úno 2017 11:32
  •    Chcete aby Mudr.Lant odešel?
       od Paulie » 15 úno 2017 21:32 »
    10 Příspěvků
    1522 Zobrazení
    Poslední příspěvek od nechápavá
    16 úno 2017 08:09
  •    Mudr.Lante stále nekouříš?
       od Paulie » 25 úno 2017 13:42 »
    10 Příspěvků
    1348 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Mudr.Lant
    26 úno 2017 17:11