Jak je to v Rakousku s používáním kamer?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Ludvík

Jak je to v Rakousku s používáním kamer?

Nový příspěvek od Ludvík » 08 zář 2018 10:19

V Rakousku je prý zakázáno používání kamer v autě, i na telefonu? A když vypnu display?




satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 08 zář 2018 11:11

PRÝ! Jedna bába povídala!
Tady https://www.oeamtc.at/thema/vorschrifte ... r-16180594 máš aktuální informace.

Ludvík

Nový příspěvek od Ludvík » 08 zář 2018 11:15

To jsem četl. Proto se ptám, co když vypnu display?

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 08 zář 2018 11:18

Ludvík To jsem četl. Proto se ptám, co když vypnu display?
Ježíšmarjá! Vypnutím displeje zrušíš funkci kamery?????

Ludvík

Nový příspěvek od Ludvík » 08 zář 2018 11:26

Nezruším. Pane, vy dnes nemáte dobrou náladu, že?


satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 08 zář 2018 11:33

Ludvík Nezruším. Pane, vy dnes nemáte dobrou náladu, že?
Naopak. Náladu mám po ránu velmi dobrou. A v Rakousku platí podobná pravidla jako u nás. Tzn., že si budu natáčet co chci a musím respektovat předpisy ohledně zveřejnění záznamů. A HLAVNĚ: Nenechám se buzerovat od povýšených rakouských policajtů, kteří když vidí cizince (a hlavně z "východu"), tak se ho snaží podojit a zbuzerovat. Naštěstí mluvím dobře německy, takže na mě ti pitomci nemají :lol: :lol: :lol:

Kozel

Nový příspěvek od Kozel » 10 zář 2018 13:00

Je stále problém, že to je policie a ta má v té situaci trochu větší váhu. Hádat se sice můžete, ale většinou to stejně k ničemu nebude. Ohledně používání kamery v Rakousku jsou dost rozdílné názory. Sám jsem jím párkrát projížděl a to mám truecam a6, která má i zadní kameru a nikdy problém nebyl. Sice je pravda, že mě nikdy policie nestavila, ale pokud ten záznam nebudeš sdílet, tak by problém být neměl.


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek