Jak se vyrovnat s trolly?

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Jak se vyrovnat s trolly?

Nový příspěvek od satam » 02 bře 2017 14:58

Otázka je jasná, první odpověď zkusím sám.
Jak už jsem se tu zmínil, poradna je od slova poradit. Takže se sem obracejí lidé, kteří mají nějaký problém, se kterým si neví rady.
Poradna by neměla být místem pro různé ankety, průzkumy veřejného mínění apod. Přitom takových otázek tu je za poslední dva dny najdete určitě více než 10.
Takže si dovolím požádat všechny rozumné uživatele poradny a především registrované "poradce": Nereagujte VŮBEC na "otázky", které svým obsahem nechtějí poradit, ale jejich autoři se snaží jen a jen trolit. Pokud budeme na tato témata reagovat, nezbavíme se jich a poradna půjde pomalu ale jistě ke dnu.
Je pravda, že se asi sníží počet příspěvků, ale v dlouhodobějším horizontu to bude poradně jen ku prospěchu.
Děkuji všem, kteří si toto přečtou, pochopí a budou nějak respektovat.




Uživatelský avatar
Einstein
člen
Příspěvků 645
Registrován 31 led 2017 07:09

Nový příspěvek od Einstein » 02 bře 2017 15:00

Když vypustím uživatelku ZUZKA (to je případ sám pro sebe), tak nevidím důvod proč si tu i nepovídat.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 02 bře 2017 15:01

Nový diktátor je na světě, gratuluji ti. Poznáš, že karta se obrátí! /:/)

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 02 bře 2017 15:05

Ani jeden z vás nezkusil odpovědět na otázku z nadpisu. Jinak s Einsteinem souhlasím, Mudr.Lant je jaksi mimo :( :( :(

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 02 bře 2017 15:17

V tom s Einsteinem souhlasím, povídat si a hlavně v době kdy se tady nikdo na nic neptá, to ano. Ale Mudr.Lantovi otázky jsou kladeny se záměrem někoho nachytat a pobavit se. Já už si párkrát naběhla. V závěru z vás udělá troubu, jen proto, že už se s ním nechcete dál přít. Nemyslím si, že potřebuje poradit jak jíst tic-tac.
Spory mezi registrovanými uživateli poradnu zničí.

Jinak odpověď na otázku: jediná možnost je, nekrmit je :!:


Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 02 bře 2017 15:23

Ann V tom s Einsteinem souhlasím, povídat si a hlavně v době kdy se tady nikdo na nic neptá, to ano. Ale Mudr.Lantovi otázky jsou kladeny se záměrem někoho nachytat a pobavit se. Já už si párkrát naběhla. V závěru z vás udělá troubu, jen proto, že už se s ním nechcete dál přít. Nemyslím si, že potřebuje poradit jak jíst tic-tac.
Spory mezi registrovanými uživateli poradnu zničí.

Jinak odpověď na otázku: jediná možnost je, nekrmit je :!:
Tak, svoji polivčičku sis ohřála, jen aby chutnala.

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 02 bře 2017 15:26

Ann Jinak odpověď na otázku: jediná možnost je, nekrmit je :!:
A to je přesně to, co jsem měl na mysli.
Takže prosím, nenechme poradnu od trollů zničit :!: :!: :!:

A Mudr.Lante, začínáš být nechutnej :-/n

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 02 bře 2017 15:31

Začínám? Já pokračuji. Jo a podle toho červeného emotikonu usuzuji, že jsi vzteklý a tak bacha, praskne cévka a vláčíš nohu. a:-)

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 02 bře 2017 15:38

Mudr.Lant Začínám? Já pokračuji. Jo a podle toho červeného emotikonu usuzuji, že jsi vzteklý a tak bacha, praskne cévka a vláčíš nohu. a:-)
S tou cévkou, to už mi žena říká 30 let a stejně to k ničemu nevede.
Ale to, že pokračuješ, mě zajímá. Tady je poradna. Už jsem psal, že je to od slova poradit. Souhlasím s Einsteinem, že i rozumné popovídání je na místě. Ale vysvětli mi, jak k obsahu poradny patří nechutnost, ke které se teď hrdě hlásíš?

Ty seš fakt úplně obyčejný blbý troll :lol: :lol:

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 02 bře 2017 15:41

Blbý troll možná, ale se šarží! ;)

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 02 bře 2017 15:45

Smutné je, že tento troll je adminem hájený, protože sem cpe fůry otázek a odpovědí. Důležitá by měla být kvalita, ne kvantita. Můj názor.

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 02 bře 2017 15:54

Máš pravdu, ale pokud to nevíš, tak "příjmy z provozu fóra" jsou přímo úměrné počtu diskuzních příspěvků. Takže se na admina nezlob a musíme se s tím vypořádat sami.
A teď mě napadá: Nepoužívám ADBlock, přesto tu nevidím žádnou reklamu. Takže (nic ve zlém) možná admin teprve případné inzerenty loví.

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 02 bře 2017 16:00

Nechtěli byste vy dva kout pikle přes soukromou poštu? :/-p :-ch

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 02 bře 2017 16:03

Co je ti do našich piklů? To je určeno jen mně a Ann, kapišto? Tak se do toho nevrtej a vyžer si svou medicínu :twisted:

Uživatelský avatar
Admin 24poradna.eu
člen
Příspěvků 169
Registrován 12 úno 2016 08:17

Nový příspěvek od Admin 24poradna.eu » 02 bře 2017 16:04

Není tu reklama žádná. Byla tu ale odstranil jsem jí, nemá cenu brzdit uživatelům načítání poradny reklamou, když sem chodí 200 lidí denně. Vydělalo by to pár korun.
Samozřejmě že se snažím tu mít co nejvíc otázek, kdyby jste viděli jak je to složité řídit (každou chvilku přijde nahlášení nějakého příspěvku), do toho vyhrožuje konkurence že jestli jim poradnu neprodám nebo nevypnu tak uvidím, (tím nemyslím czpo....cz, tam je to v pohodě admina znám osobně). Není to lehké. Za všechny rádce jsem samozřejmě rád, takže mi to mrzí že je tu hádka. S tím jsem ale asi musel počítat když jsem ji spouštěl.

Jestli by pomohlo hodnocení odpovědí (ale to by mohlo čeřit vodu ještě víc), nebo najmutí nějakého nestranného moderátora který by měl na to čas, nevím. Klidně mi poraďte.

Koukám že to počítadlo je taky spolehlivé. Co vím tak je nás tu nejméně 5 a ukazuje online 1. /n/

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 02 bře 2017 16:05

Právě že mi je do toho prd, ale co ti další co nakukuji. Co si o vás pomyslí?! /:/)

Mudr.Lant

Nový příspěvek od Mudr.Lant » 02 bře 2017 16:14

Admin Není tu reklama žádná. Byla tu ale odstranil jsem jí, nemá cenu brzdit uživatelům načítání poradny reklamou, když sem chodí 200 lidí denně. Vydělalo by to pár korun.
Samozřejmě že se snažím tu mít co nejvíc otázek, kdyby jste viděli jak je to složité řídit (každou chvilku přijde nahlášení nějakého příspěvku), do toho vyhrožuje konkurence že jestli jim poradnu neprodám nebo nevypnu tak uvidím, (tím nemyslím czpo....cz, tam je to v pohodě admina znám osobně). Není to lehké. Za všechny rádce jsem samozřejmě rád, takže mi to mrzí že je tu hádka. S tím jsem ale asi musel počítat když jsem ji spouštěl.

Jestli by pomohlo hodnocení odpovědí (ale to by mohlo čeřit vodu ještě víc), nebo najmutí nějakého nestranného moderátora který by měl na to čas, nevím. Klidně mi poraďte.
Admine, ta hádka tu občas byla, ale poslední dobou to vrcholí.Někdo tu chce zavést diktaturu, která byla před rokem 1989 i u nás. Vstal tady nový generalissimo, ale vstanou také boží bojovníci! Já se podrobím většině a ukončím své výpady, ale upozorňuji, že se budu taky bránit. Bodovat každý příspěvek by byl k ničemu. Začal by boj o pozici a odstraňování nepohodlných uživatelů. Můj názor je, nechat to tak jak je!

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 02 bře 2017 16:18

Admine, jsem moc rád, že to sleduješ.
To, co se tu odehrává, bych nekvalifikoval jako hádku, ale tak maximálně jako trochu ostřejší humornou výměnu názorů. I já se snažím to odlehčit v rámci možností.
Hodnocení odpovědí bych nepoužíval, ani rádoby nestranného moderátora bych nebral. Ze svých zkušeností pouhého účastníka fóra (tedy různých fór ;) do moderátora nikdy nevidíš a už jsem zažil situaci, kdy moderátor, "najmutý" adminem z účastníků fóra ho málem zlikvidoval a do měsíce toho moderátora rychle zlikvidoval admin.
S počitadlem ti neporadím a co se výhrůžek konkurence týká, tak mi to může teď být maximálně líto.
Jen ti řeknu: Čím víc násilných zásahů do běhu fóra, tím rychleji to spěje v dnešní konkurenci k jeho likvidaci. Chápu, že z některých faktů nemáš radost, ale tak, jak fórum, promiň poradna zatím běží, bych se soustředil jen na to sledování a zásah jen v případě nouze a nutné potřeby.
Prosím, neber to jako poučování. Mně je 60 a už jsem něco zažil, i tady na netu. Takže ti rád zprostředkuji své zkušenosti a zážitky.
Myslím, že už jsem se rozkecal dost a jsem rád, že si můj "pokec" přečtou i ostatní.
Promiň mi ten dodatek, ale ten Mudr.Lant je fakt úplně mimo :lol: :lol: :lol:

Ann
člen
Příspěvků 6632
Registrován 06 črc 2016 09:33

Nový příspěvek od Ann » 02 bře 2017 16:19

Mudr.Lante, ano ukonči své výpady a hlavně nezesměšňuj ostatní uživatele. Co vím, děláš to už několik měsíců. Nikdy nezačal při někdo jiný, vždy se jen napadený bránil. Přišel jsi v miru a choval jsi se slušně, co se to s tebou děje? Máš problémy a tady je ventiluješ?

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 02 bře 2017 16:27

Už budu drsnej a předem se omlouvám:
Asi už mu pořádně nestojí, prokouřené plíce neslouží, kolena bolí, třetí infarkt je na spadnutí, žena mu zahýbá, děti na něj kašlou, kamaráda se svou povahou mít ani nemůže, auto mu nestartuje, barák mu padá na hlavu, osmdesátiletá tchýně na něm nenechá nit suchou a svou dceru přemlouvá, aby od něj odešla, do pr..le, co si mám ještě vymyslet?????
Přijměme ho citlivě mezi sebe, pohlaďme ho a snažme se, ať ten jeho stres zmírníme a ať s námi komunikuje tak, jak my si přejeme -:-/ -:-/ -:-/ -:-/ -:-/

satam
zkušení rádci
Příspěvků 6470
Registrován 27 úno 2017 13:17

Nový příspěvek od satam » 02 bře 2017 16:30

Jóóó, a zapomněl jsem dodat: Takhle živořit s stigmatem ješitného egocentristy, to se nedá, to je na mašli :-ch :-ch :-ch

Uživatelský avatar
Admin 24poradna.eu
člen
Příspěvků 169
Registrován 12 úno 2016 08:17

Nový příspěvek od Admin 24poradna.eu » 02 bře 2017 16:44

Dobře. Oba souhlasíte s tím jak to je tak to nechám. Upřímně řečeno neznám ani jednu poradnu kde by k občasné výměně názoru nedošlo. Určitě se zase situace zklidní.


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Jak se vyrovnat se smrtí člověka?
       od Daniela Drábková » 13 kvě 2016 08:56 »
    2 Příspěvků
    837 Zobrazení
    Poslední příspěvek od prasák
    13 kvě 2016 09:33
  •    Jak vyrovnat promáčknutý plech ?
       od Zelenka Libor » 16 čer 2016 08:53 »
    2 Příspěvků
    1434 Zobrazení
    Poslední příspěvek od prasák
    16 čer 2016 09:37
  •    Jak se vyrovnat s hlukem od sousedů
       od Grant » 24 lis 2016 07:58 »
    5 Příspěvků
    1076 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ann
    24 lis 2016 10:03
  •    Jak se vyrovnat s vánoční samotou
       od Jirka30 » 29 lis 2016 11:30 »
    3 Příspěvků
    781 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Jirka30
    29 lis 2016 11:34
  •    Jak se vyrovnat s výškou partnera?
       od Romana » 30 črc 2018 15:28 »
    1 Příspěvků
    557 Zobrazení
    Poslední příspěvek od mowla
    30 črc 2018 15:50