Zdravé stravování recenze a zkušenosti

Všeobecná poradna pro dotazy z běžného života. Zeptejte se zkušených rádců. Auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství, společnost, móda, zvířata.
Katka

Zdravé stravování recenze a zkušenosti

Nový příspěvek od Katka » 31 led 2024 11:57

Ahoj, chtěla bych si objednat krabičkovou dietu od Zdravého stravování a zajímalo by mě jak jste spokojení s jídlem a jaké výsledky od této diety očekávat? Mám v plánu zhubnout více kg, tak jestli je to reálné a jak dlouho se tato dieta musí držet a jestli je nutné k tomu cvičit? Děkuji.




Pavlína

Re: Zdravé stravování recenze a zkušenosti

Nový příspěvek od Pavlína » 06 úno 2024 14:06

Ahoj, reálně zhubnout více kilo na krabičkové dietě jde, otázka je co je pro tebe více kilo? Mě se podařilo zhubnout 15 kg a to při mé výšce 165cm je dost. S jídelníčkem a chutí jídla jsem u Zdravého stravování spokojená a nemám žádné výhrady k tomu, že by bylo něco víc nebo míň slané nebo něco podobného. Mohla jsem si z krabiček vyjmout houby, abych je z tama nemusela lovit, když je nejím. Já si vybrala program Fit, který mi poradila kamarádka.

Katka

Re: Zdravé stravování recenze a zkušenosti

Nový příspěvek od Katka » 23 úno 2024 13:07

Ty jo, tak to máš krásný výsledek, já mám právě představu těch 15 kg. A můžu se zeptat jestli jsi i cvičila nebo to bylo jen o jídelníčku?

Vanda

Re: Zdravé stravování recenze a zkušenosti

Nový příspěvek od Vanda » 28 úno 2024 09:20

Podle mě je dobré zkombinovat jak jídelníček tak cvičení, aby jsi si udržela zdraví a zlepšila fyzičku. Krabičková dieta ti ušetří čas strávený na nákupech a přípravě jídla, já tento čas věnovala právě cvičení.

Milena

Re: Zdravé stravování recenze a zkušenosti

Nový příspěvek od Milena » 12 bře 2024 19:38

Mě se dařilo hubnout na krabičkové dietě bez cvičení, jedla jsem program keto. Cvičení mě nenaplňuje a postavu jak z časopisu nepotřebuji, stačilo mi, že jsem se dostala na nižší váhu.


Sandra

Re: Zdravé stravování recenze a zkušenosti

Nový příspěvek od Sandra » 25 bře 2024 18:32

Mileno, přesně tak, postavičku jako z časáku nepotřebuji, stačí když zhubnu kila co chci. Krabičková dieta od Zdravého stravování mi vyhovuje chutí i složením.

Karolína

Re: Zdravé stravování recenze a zkušenosti

Nový příspěvek od Karolína » 09 dub 2024 13:33

Tak to já bych ji chtěla mít jako z časopisu a proto se snažím dietně jíst a k tomu pravidelně cvičím, výsledky jsou a krabičková dieta mi v tomto směru dost pomohla. -:-/

Pavla

Re: Zdravé stravování recenze a zkušenosti

Nový příspěvek od Pavla » 24 dub 2024 18:13

Pravidelný pohyb a kvalitní dietní strava jsou podle mě základem pro hubnutí. Mám s krabičkovou dietou velmi dobré zkušenosti, začínala jsem na stravování keto a teď mám protein.

Dita

Re: Zdravé stravování recenze a zkušenosti

Nový příspěvek od Dita » 08 kvě 2024 20:10

Program protein plus jsem si vybrala, když jsem se do cvičení pořádně opřela. Při aktivním způsobu života je super, čas od času měním s programem Fit plus. Oba mi chutnají.


Odpovědět
  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Zdravé stravování?
       od Michaela » 09 říj 2018 10:21 »
    1 Příspěvků
    1220 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Kalvados
    09 říj 2018 10:34
  •    Recenze a zkušenosti s Bohemia energy
       od Jiří Kodl » 27 črc 2016 12:27 »
    34 Příspěvků
    8895 Zobrazení
    Poslední příspěvek od mowla
    24 lis 2017 14:09
  •    marketagent.com zkušenosti recenze?
       od martínek » 31 srp 2017 07:47 »
    2 Příspěvků
    1507 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Jitule
    31 srp 2017 11:21
  •    Stravování ve školních jídelnách
       od koblížek » 14 dub 2016 07:01 »
    2 Příspěvků
    1455 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Paulie
    14 dub 2016 07:40
  •    Handy heater recenze
       od Cvanc » 30 bře 2017 08:40 »
    6 Příspěvků
    1814 Zobrazení
    Poslední příspěvek od dabač
    28 led 2018 08:50